studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Vairāk par izstādi

KALBA Group pieredze Latvijā un Lietuvā – jau 27 gadus!

Nākotne tavās rokās ir kā kubiks-rubiks, kuru pagriežot uz jebkuru pusi, atradīsi unikālas iespējas, iemācīsies jaunas lietas, izbaudīsi piedzīvojumus, kas izmainīs tavu dzīvi – ceļosi, iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, atradīsi savas stiprās puses, izvēlēsies sapņu specialitāti un izveidosi savu karjeras plānu! Viss, kas nepieciešams ir ticība saviem spēkiem un vēlme izmēģināt sevi šeit un tagad!

Veram vaļā izstādes durvis! Droši sakam, ka izstādes sauklis ir – uzzini, izmēģini un pieņem lēmumu, tad tas attaisnosies ar uzviju. Varēsi izvēlēties starp dažādiem semināriem un aktivitātēm, pēc kurām atklāsi, kura specialitāte tev ir vispiemērotākā! Uzzināsi, kā sākt karjeras plānošanu un kā nepārstāt pilnveidoties!

Uz izstādi aicinām:

Visiem, kam interesē sevis iepazīšana un pilnveidošanās!
  • Skolēnus
  • Vidusskolu absolventus
  • Visus, kam interesē izglītība ārzemēs
  • Jauniešus, kuri apsver karjeras iespējas
  • Vecākiem, kuri vēlās uzzināt vairāk par izglītību ārzemēs saviem bērniem
  • Skolotājus, skolu karjeras konsultantus, sociālos pedagogus un visus, kuri vēlas atbalstīt skolēnus un izglītību ārzemēs

PIEVIENOJIES MUMS

Brīvprātīgajiem

Mūsu mērķis ir pulcēt radošus un uzņēmīgus jauniešus, kuri vēlas iegūt pieredzi, pilnveidot esošās prasmes un iegūt jaunas! Rakstiet mums: ko tu šobrīd dari, ko vēlies darīt nākotnē, kādas interesantas lietas jau esi paveicis? Īsi raksturo sevi: kas patīk, vai ir kādi hobiji? P.S. Mēs nežēlosim atzinīgus vārdus tavā rekomendācijas vēstulē!

Kļūsti par pasākuma partneri

Vai jums ir jautājumi, ierosinājumi, vēlaties kļūt par pasākuma partneri? Mēs esam atvērti visiem sadarbības piedāvājumiem, kas veicina pastāvīgu pilnveidošanos un rada pievienoto vērtību Latvijas sabiedrībai!