Nāc uz KALBA stendu izstādē SKOLA 2020!

No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies ikgadējā izglītības izstāde SKOLA 2020. Arī šogad izstādē varēsi sastapt KALBA studiju konsultantus, uzdot jautājumus ārvalstu universitāšu pārstāvjiem, klausīties prezentācijas un piedalīties izklaidējošos konkursos!

Sper pirmos soļus veiksmīgas nākotnes virzienā – padomā par savām vēlmēm. Ja esi pārliecināts, ka zini, ko vēlies darīt nākotnē – lieliski! Tomēr, ja nejūti pārliecību par nākotnes plāniem, tad vajadzēs nedaudz padarboties – KALBA izstādes ietvaros tev ir sagatavojusi ideālu darbības plānu!

Nāc uz KALBA stendu!

1. Uzzini visu par ārvalstu universitātēm

Uzzini visu par ārvalstu universitātēm, studiju programmām, studiju finansējuma iespējām un savām izredzēm, kā potenciālajam studentam.

2. Unikāla iespēja! KALBA partneruniversitāšu pārstāvji, ko varēsi sastapt mūsu stendā!

Izmanto unikālu iespēju vienas dienas laikā vienuviet parunāt ar 13 dažādu augstskolu pārstāvjiem no Dānijas, Nīderlandes un Lielbritānijas, lai uzzinātu par katras mācību iestādes priekšrocībām!

-Coventry University
-Middlesex University
-HZ University of Applied Sciences
-Falmouth University
-University of Essex
-Ravensbourne University London
-University of Law
-University of East Anglia
-University of Huddersfield
-University of Southern Denmark, SDU

3. Apmeklē informatīvas prezentācijas:

28. februāris (10:30 – 11:00) | 29. februāris, 1. marts (11:00-11:30)
“Izvēlos savu nākotni – kādēļ studijas ārzemēs?”
Bieži jaunieši domu par studijām ārzemēs ātri atmet, jo tiem trūkst informācijas vai iedrošinājuma, rodas daudz jautājumu. Mēs viegli kliedēsim visas šaubas! Atnāc un uzzini atbildes uz visiem jautājumiem!

28. februāris (11:00-11:30) | 29. februāris, 1. marts (13:00-13:30)
“WORKSHOP: Saplāno savu studiju kalendāru.”
Kopā izveidosim divpadsmitklasnieka „TO DO LIST“ un sīkāk apskatīsim katru studiju plānošanas etapu: kad un kā pareizi izvēlēties specialitāti, kad apkopot visus nepieciešamos dokumentus, kad pieteikties studiju finansējumam, kad gaidīt apstiprinājumu no universitātes un daudz ko citu. Neplaid garām iespēju saplānot SAVU studiju kalendāru!

28. februāris (10:30 – 11:00) | 29. februāris, 1. marts (15:00-15:30)
“WORKSHOP: Uzraksti izcilu motivācijas vēstuli.”
Rodas jautājums, kā uzrakstīt spēcīgu motivācijas vēstuli, kas atbilstu ārvalstu universitāšu iestājprasībām? Atnāc uz šo workshop un mēs tev palīdzēsim tikt galā ar šo uzdevumu! KALBA vienmēr pārbauda motivācijas vēstules un dalās ieteikumos.

4. Piesakies individuālai bezmaksas konsultācijai:

Piesakies individuālai bezmaksas konsultācijai pie KALBA studiju konsultanta, lai visprecīzāk uzzinātu visu informāciju par studijām, dokumentu sagatavošanu un pieteikuma termiņiem!

5. Pārbaudi veiksmi KALBA spēlē!

Pildi atraktīvus uzdevumus, atbildi uz jautājumiem, iegriez laimes ratu un laimē vērtīgas balvas!

 • Tiekamies izstādē SKOLA 2020 jau pavisam drīz!
 • 28. un 29. februārī 10:00-18:00
 • 1. martā – 10:00-17:00
 • Ķīpsalas izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīgā

Dalībnieki

! Ja esi izvēlējies specialitāti, bet mācies 9. vai 10. klasē, padomā par iespēju iegūt vidējo izglītību ārzemēs. Izstādē būs arī mūsu draugi un sadarbības partneri egoPERFECTUS, kuru stendā varēsi uzzināt visu par nometnēm ārzemēs, vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmām!

Vairāk informācijas:  Facebook (Kalba.Lv) un Instagram (@kalba.lv)!

ATCERIES! Stājies ar KALBA visās Lielbritānijas universitātēs un lielākajā daļā Dānijas un Nīderlandes universitāšu BEZ MAKSAS!

Mēs lieliski pārzinām iestājprocesus ārvalstu universitātēs, tādēļ, ja ir radušies jautājumi, droši vērsies! Konsultācijas laikā ieteiksim, kā:

 • izvēlēties atbilstošu specialitāti, universitāti un valsti;
 • sakārtot pieteikuma dokumentus (un tos nosūtīsim);
 • uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli;
 • atrast dzīvesvietu un darbu;
 • iegūt finansējumu studijām.
Reģistrējies BEZMAKSAS individuālai konsultācijai!

  Related Posts