Kāpēc ir vērts studēt Coventry University?

KAS PADARA COVENTRY UNIVERSITY ĪPAŠU?

  • Coventry University ir saņēmusi University of the Year balvu 2015 Times Higher Education awards ceremonijā, kas pielīdzināma Oskara balvai izglītībā! Komisija novērtē universitātes inovatīvo pieeju attīstībai. Taču tas vēl nav viss – titulu Modern University of the Year Coventry University ir saņēmusi veselus 3 gadus pēc kārtas!
  • The Times Good University Guide 2015 ir atzinuši Coventry University par labāko universitāti studentu dzīves ziņā. Taču vēl svarīgāk – arī paši studenti atzinīgi novērtē universitāti un tās mācībspēku atbalstu studiju procesā!
  • Uzsākot studijas, redzēsi, ka nav nekādu slēptu izmaksu, kas sadārdzina studiju procesu! Atsevišķu studiju programmu studentiem universitāte nodrošina Apple datoru ar visu šīs nozares studijām nepieciešamo profesionālo programmatūru pilsīgi bez maksas!
  • 94% absolventu atrod darbu vai turpina studēt 6 mēnešu laikā pēc savas programmas beigām (DLHE aptauja 2012/2013)! Mācību programmas šeit tiek veidotas ļoti praktiski, studenti daudz laika pavada veicot praktiskus uzdevumus, kā arī labprāt izmanto iespēju pavadīt gadu praksē savas mācību programmas ietvaros. Tas nodrošina bagātu praktisko pieredzi vēl pirms universitātes absolvēšanas, kā arī vieglāku iekļaušanos darba tirgū pēc mācību beigām.
  • Coventry University piedāvā studentiem vairāk nekā 100 studentu apvienību (student societies) un vairāk 40 sporta komandu – katrs šeit viennozīmīgi atradīs sev piemērotu brīvā laika pavadīšanas iespēju!
  • Pastāvīgs ieguldījums ēku, aprīkojuma un studentiem pieejamo resursu attīstībā. Piemēram, 2017. gadā tiks atvērta pavisam moderna jauna zinātnes un veslības fakultāte, kas spēs nodrošināt izcilus mācību apstākļus šo nozaru studentiem.
  • Coventry University sadarbojas ar vairāk nekā 130 vietējiem uzņēmumiem un organizācijām, kurās studentim va iesaistīties brīvprātīgajā darbā un krāt pieredzi, vai arī uzsākt darba attiecības. Jā, arī mazā Koventrijas pilsēta spēj piedāvāt plašu profesionālo iespēju spektru tiem, kas vēlas iesaistīties!
  • Koventrijas pilsēta atrodas ļoti ērtā vietā – pašā Anglijas vidienē. Stundas laikā varēsi nokļūt Londonā, bet līdz Birmingemai – vien 20 minūšu laikā.

Sarakstu ar iemesliem, kāpēc Coventru University ir lieliska izvēle studijām un studentu dzīvei, mēs varētu turpināt bezgalīgi! Sazinies ar mums un uzzini vairāk par šo universitāti!

Leave a Reply