studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Izmanto iespēju iepazīt klātienē University of Worcester jau 26. oktobrī!

tikšanos ar Vusteras universitāti

University of Worcester ir viena no populārākajām studentu izvēlēm Latvijas jauniešu vidū. Prāto, kādēļ? Lasi, iedvesmojies un nāc uz tikšanos ar Vusteras universitāti jau 26. oktobrī plkst. 17:00!

Viens no iemesliem, kāpēc tieši Vusteras universitāte patīk jauniešiem no Latvijas, ir sports! Vusteras universitātē augstā līmenī tiek sagatavoti sporta nozares profesionāļi. Sporta infrastruktūra universitātē un pilsētā ir augsti attīstīta. Populārākie sporta veidi ir basktebols, airēšanās sports, badmintons, regbijs, hokejs, volejbols un futbols. Spēlējot, kādu no šiem sporta veidiem, var saņemt ne tikai profesionālu atbalstu, bet arī iegūt stipendiju līdz pat 2000 mārciņu gadā! Tādējādi Vusteras universitātē ir iespēja ne tikai mācīties kādā no piedāvātajām bakalaura un maģistrantūras programmām, bet arī attīstīt savu sporta karjeru!

Vēl viens iemesls, kādēļ izvēlēties Vusteras universitāti kā savu alma mater, ir šīs universitātes prakstiskā pieeja mācībām! Uz praksi balstītās mācību metodes ikvienā programmā palīdz veiksmīgi atrast darbu – 93% absolventu pusgada laikā pēc studijām darbojas savā nozarē. Tas ir tieši tas, kas mūsdienu pasaulē ir vajadzīgs!

Universitātē darbojas vairāk nekā 50 klubu un apvienību, kur var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, sākot no amerikāņu futbola, arheoloģijas un beidzot ar volejbolu un mūziku. Tā visnotaļ ir viena no modernākajām universitātēm, universitātē ierīkotas 320 datorizētas darba vietas ar bezvadu internetu un visu diennakti darbojas datorklases.

Topošajiem studentiem Vustera šķiet pievilcīga pieņemamo dzīvošanas izmaksu dēļ un iespējām turpat pilsētā atrast darbu. Tas ir svarīgs un vērā ņemams fakts Latvijas studentu vidū, izdarot studiju izvēli.

Vēlies uzzināt, kā kļūt par studentu Vusteras Universitātē? Atnāc 26.oktobrī plkst. 17:00, lai iepazītos un mēs pastāstīsim, kā var iestāties! Pats Vusteras universitātes pārstāvis Tadas, ar kuru būs tikšanās, ir no Lietuvas un ir absolvējis šo universitāti. Jautājumu uzdošana Tadam palīdzēs tev pieņemt lēmumu par iestāšanos un izvēlēties piemērotāko mācību programmu.

Tikšanās 26.oktobrī ar Vusteras universitāti var izmainīt tavu nākotni, kā tas notiek ar daudziem jauniešiem no Latvijas! Pievienojies!

 

Kur un kad?

Datums un laiks: 26. oktobris, plkst. 17:00.

Tikšanās vieta: Vaļņu iela 5 (Vecrīga), 5. stāvs, kompānija egoPERFECTUS.

Pasākuma valoda: angļu.

Ieeja bez maksas.

Reģistrācija pasākumam – obligāta!

Seko KALBA Facebook