18. jūlijā Rīgā uzturēsies Griničas Universitātes pārstāvis, kurš ar prieku veltīs laiku visiem, kas interesējas par šo universitāti

Labdien, nākamais student!

Tev jau labi pazīstamā Griničas Universitāte (University of Greenwich) ierodas Lietuvā! Šīs universitātes pārstāvis Alberto apmeklēs Rīgu, kur, satiekoties ar Tevi, sniegs pilnīgu informāciju par šo brīnišķīgo universitāti.
Tu uzzināsi visu par pašām studijām, studentu dzīvi, darbu, transportu, izklaidi un pārējiem svarīgiem aspektiem. Un, protams, pārstāvis atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem.

Gribam atgādināt, ka Griničas Universitāte atrodas pašā Londonas sirdī un tai ir fantastiski skaista universitātes pilsētiņa. Turklāt šī universitāte piedāvā ļoti plašu studiju programmu izvēli, tāpēc pat viskaprīzākais students atradīs to, par ko sapņo.

Ja vēlies studēt Griničas Universitātē vai ja tev ir draugi, kuri joprojām sapņo šā gada rudenī uzsākt studijas Londonā, tad vari viņus iedrošināt un uzaicināt uz šo tikšanos.
Galvenais ir paņemt līdzi savu 12. klases atzīmju izrakstu vai vispārējās vidējās izglītības atestātu. Tad, iespējams, pat tajā pašā dienā, būs iespēja uzzināt, vai izdosies iestāties universitātē.

Vairāk informācijas par Griničas Universitāti meklē šeit>>>

Tiekamies!

  • 18. jūlijs (laiks tiks individuāli pielāgots one to one intervijām).
  • Tikšanās laiks: 13:00
  • KALBA konsultāciju centrs – Ģertrūdes ielā 10-18, Rīga.

 

REĢISTRĒJIES PASĀKUMAM ŠEIT! 

Related Posts