15. augustā – atnāc un kļūsti par studentu University of Derby!

atnāc un kļūsti par studentu University of Derby

Sveiks! Prezentējam tev University of Derby, ar kuru tu varēsi tikties jau pavisam drīz – 15. augustā!

University of Derby – ir viena no mūsdienīgākajām universitātēm Lielbritānijā! University of Derby ir saņēmusi vairākus apbalvojumus par sasniegumiem dažādās zinātnes nozarēs un ieņem pirmās vietas pēc studentu apmierinātības rādītājiem (student satisfaction) viņu apmācībās, studentu dzīvē un karjeras iespējās.

Vēlies uzzināt, kā kļūt par studentu University of Derby, Anglijā? Atnāc pie mums 15. augustā – mēs tevi iepazīstināsim ar University of Derby un pastāstīsim, kā var iestāties!

Tu esi pabeidzis 12. klasi un velies mācīties Anglijā?
Nāc uz tikšanos ar University of Derby, atnes savu atestātu un kļūsti par studentu jau tajā paša dienā! Visus pārējos ar studijām saistītos dokumentus noformēt tev palīdzēs Kalba.Lv konsultanti.
Tu tikko esi pabeidzis 11. klasi?
Arī tevi mēs gaidām! Iepazīstināsim ar universitāti un pastāstīsim par Latvijas jauniešu veiksmes stāstiem, kuri tur mācas. Tas tev palīdzes pieņemt lēmumu par iestāšanos University of Derby un izvēlēties mācību programmu.

Tikšanās 15. augustā ar University of Derby var izmainīt tavu nākotni, kā tas notika ar daudziem jauniešiem no Latvijas! Pievienojies!

Tu vēlies uzzināt vairāk par University of Derby?

 • Izpēti universitātes mājaslapu.
 • Apskaties video universitātes YouTube kanalā.
 • Sazinies ar Kalba.Lv konsultantiem – mēs tev labprāt pastāstīsim par univeristāti!
 • Kā arī noskaties University of Derby izlaiduma ceremoniju – jo pēc 3 vai 4 gadiem tu vari kļūt par vienu no šiem veiksmīgajiem absolventiem.
paulius-jakuitis

Arī pats University of Derby pārstāvis Paulius, ar kuru būs tikšanās, ir viņu absolvents. Viņš pārzina universitāti kā savus piecus pirkstus. Šeit būs dažas lietas, kuras viņš atzīmē kā sev svarīgas, kad viņš bija students:

 • Mācībās University of Derby – tā ir studentu dalība reālu kompāniju reālajos projektos. Dažas no tām – ERIH, Tour De France, FIFA, UEFA, Beach Break Live.
 • Fokuss uz studentu sagatavošanu priekš darba meklējumiem pēc universitātes absolvēšanas.
 • Pasniedzēji – tie ir praktiķi no reālās pasaules, kuriem ir ilggadēja un veiksmīga pieredze ar vadošajām valsts kompānijām.
 • Tevi pazīst pēc vārda! Katrs students universitātei ir svarīgs. Tu universitātei esi svarīgs!

Kur un kad tev jāierodas uz tikšanos ar University of Derby?

Datums un laiks: 15. augusts, plkst. 14:00.

Tikšanās vieta: Vaļņu iela 5 (Vecrīga), 5. stāvs, kompānija egoPERFECTUS.

Pasākuma valoda: angļu.

Ieeja – bez maksas.

Reģistrācija pasākumam – obligāta!

 • Ja tev ir kāds jautājums par šo pasākumu vai citiem Kalba.Lv piedāvātajiem pakalpojumiem, sazinies ar mums pa e-pastu studies@kalba.lv vai tālruņiem 25677720 un 25638009!
 • Seko līdzi Kalba.Lv Facebook un Instagram profilā!
 • Līdz pat augusta beigām iesniedz pieteikumu jebkurā Lielbritānijas universitātē BEZ MAKSAS!

 

Related Posts