Roberts Dainis Kovaļovs

Newcastle University – Civil Engineering with a Year in Industry

Atnākot pirmo reizi pie KALBA, es nebiju pārliecināts profesijas un universitātes izvēlē. Iestāšanās process izskatījās ļoti sarežģīts, radās ļoti daudz jautājumu un neskaidrību. Tomēr pēc pirmajām konsultācijām KALBA man uzreiz palīdzēja atrast pareizu virzienu specialitātes un universitātes izvēlē. 

Man tika piedāvātas vairākas iespējas tikties ar universitāšu pārstāvjiem, tika sniegta palīdzība, organizējot ceļojumus uz universitātēm un noformējot visus nepieciešamos pieteikuma dokumentus. Cik liels bija prieks, kad visas universitātes sniedza pozitīvu atbildi! Šobrīd mācos Ņūkāslas Universitātē un bez šaubām varu teikt, ka šī universitāte un izvēlētais novirziens ir tieši tas, ko es vēlējos. 

Mums ir daudz praktisko darbu, kuros strādājam ar mūsdienīgu aprīkojumu. Mums ir ļoti iedvesmojoši pasniedzēji, kuros ir patiesi interesanti klausīties. Katram studentam ir savs atbalsta lektors, kurš palīdz atrisināt dažādas situācijas. Visvairāk man patīk tas, ka mēs strādājam nelielās grupās. Tas man palīdzēja ātrāk apgūt angļu valodu un atrast savus pirmos draugus universitātē. Esmu ļoti pateicīgs KALBA!

Related Posts