Kontakti Konts Atklājiet kursus
 • Latviešu valoda
 • Русский
Mājas lapa
Valodu kursi Studijas ārzemēs Blogs
Blogs

BEZMAKSAS INDIVIDUĀLA konsultācijas

Tev ir jautājumi par studijām ārzemēs un gribi saņemt profesionālu palīdzību? Mēs varam Tev palīdzēt! Lielākā daļa no „Kalba.Lv“ kolektīva, ir studējuši ārzemēs, mūsu studenti dalās ar saviem pieredzes stāstiem ikdienā, kā arī katru gadu paši apmeklējam dažādas universitātes ārvalstīs un aicinām to pārstāvjus pie sevis. Pie mums var saņemt konsultāciju par apmācībam klatienē, Rīgā, bet konsultējam arī attālināti, izmantojot Skype, Messenger, Zoom un citā Tev ērtā veidā.

Nevilcinies, reģistrējies bezmaksas konsultācijai un saņem atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

Starp citu, mēs ne tikai konsultējam par brīvu, bet arī palīdzam iestāties JEBKURĀ Lielbritānijas universitātē BEZ MAKSAS, sedzot UCAS izdevumus.

Nezini, ar ko sākt?

Ir sajūta, ka būtu labi uzzināt vairāk par savām iespējām studēt ārzemēs, bet nezini, ar ko, lai sāk? Kādus jautājumus uzdot? Tad tieši tā arī raksti pieprasījumā: „Nezinu, ar ko, lai sāk.” Muļķīgu jautājumu NAV! Vēl, kā daudzi citi, vari mums pavaicāt: „Vai tiešām viss ir bez maksas?” 🙂

Mēs esam ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertificēts uzņēmums.

REĢISTRĒJIES KONSULTĀCIJAI

  KĀDAS IR MŪSU KONSULTĀCIJAS PAR STUDIJĀM ĀRZEMĒS?

  Profesionālas un detalizētas

  Mēs varam atrisināt viskomplicētākos jautājumus vai vienkārši paskaidrot sarežģītas lietas un palīdzēt tev iestāties izvēlētajā Lielbritānijas universitātē. 99 % no tiem, kas stājas augstskolā ar mūsu palīdzību, tiek uzņemti, tāpēc esi mierīgs – mēs zinām, ko darām.

  Par Tevi

  Pastāsti studiju konsultantiem par savām vēlmēm, situāciju un saņem konkrētas atbildes, nevis klausies standartfrāzes, kuras vari atrast arī internetā. Individuāla bezmaksas konsultācija ir paredzēta vienīgi Tev un tā būs par Tevi.

  Bez maksas

  Visas konsultācijas par studijām ārzemēs, semināri, studiju bukleti un pat UCAS pieteikums tiem, kuri stājas Lielbritānijas universitātēs, ir  BEZ MAKSAS. Kārtot iestāšanās dokumentus ar „Kalba.Lv“ ir ne tikai ātrāk un drošāk, bet arī lētāk.