studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

AMSTERDAM UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šeit tiek piedāvātas 4 perspektīvas studiju programmas angļu valodā.
  • Amsterdamas Lietišķo zinātņu universitāte sadarbojas ar Amsterdamas Universitāti. Studenti pēc lietišķo zinātņu universitātes absolvēšanas var turpināt studijas Amsterdamas Universitātē.
  • Studiju programmās iekļauta obligātā prakse.
  • Universitātei ir 250 partneru visā pasaulē, tāpēc tā var piedāvāt plašu Erasmusprogrammu izvēli.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Amsterdamas Lietišķo zinātņu universitāte ir viena no valsts lielākajām augstākās izglītības iestādēm. Šeit studē 43 000 jauniešu un strādā ap 3200 darbinieku (tai skaitā pasniedzēji un administrācija). Universitāte uztur sakarus ar biznesa pasauli. Tā ir nozīmīga izglītības iestāde, gatavojot biznesa jomas speciālistus. Studentiem piedāvātās studiju programmas veido patstāvīgas un kritiski domājošas personas. Tas tiek panākts, izmantojot projektu darbus un praksi, kas ir obligāta visiem studentiem (studiju daļa). Praksi atbilstoši savai specialitātei var iziet gan Nīderlandes, gan citu valstu uzņēmumos.

Piedāvātās studiju programmas

  • Tirdzniecības pārvaldība Āzijā (Trade Management Asia);
  • Starptautiskais bizness un valodas (International Business and Languages);
  • Starptautiskā finanšu pārvaldība (International Financial Management);
  • Starptautiskais bizness un pārvaldība (International Business and Management Studies);

Cita noderīga informācija

Vieta

Amsterdama ir Nīderlandes galvaspilsēta. Tajā ir ap 800 000 iedzīvotāju. Šai pilsētai raksturīga bagāta vēsture un arhitektūra. Turklāt tā ir Nīderlandes biznesa un finanšu centrs. Starptautiskā biznesa nozīmē šī pilsēta ir viena no labākajām Eiropā (aiz Londonas, Parīzes un Barselonas). Pilsētu ļoti iecienījuši tūristi – gada laikā to apmeklē vairāki miljoni ārzemnieku. Amsterdamā strādā daudz slavenu dizaineru un šeit atrodas vieni no slavenākajiem modes namiem, piemēram, G-Star.

Transports

Visērtāk lidot uz Amsterdamas Šipholas lidostu. No tās līdz universitātei iespējams nokļūt ar autobusu vai metro.

Brīvais laiks

Amsterdama ir atpūtas un izklaides galvaspilsēta. Šī pilsēta visā pasaulē izslavēta ar saviem naktsklubiem. Šeit spēlē pasaulslaveni dīdžeji: Armin van Buuren un DJ Tiesto. Ikvienam īstam klubu cienītājam obligāti jāapmeklē šī pilsēta. Amsterdamā ir daudz parku, lielākais no tiem – Vondelpark. Šo parku gadā apmeklē 10 miljoni cilvēku. Pilsētā notiek ļoti daudz festivālu, mūzikas, teātra un sporta pasākumu. Šeit atrodas arī slavenais un labi zināmais futbola klubs Amsterdamas Ajax. Mājas spēles šis klubs aizvada Amsterdamas arēnā, kurā ir vietas 52 000 skatītāju.