UNIVERSITY OF WORCESTER

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Tā ir viena no populārākajām Lielbritānijas universitātēm.
 • Augstu vērtētas ir universitātes sporta studijas.
 • Vairāk kā 90 % studentu pēc studiju beigšanas 6 mēnešu laikā uzsāk darbu.
 • Šeit ir plaša studiju programmu izvēle.
  Pēdējo gadu laikā universitātes infrastruktūrā ieguldīti vairāk kā 150 miljoni mārciņu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Vusteras Universitāte daudz uzmanības velta studentu praksei. Tas jauniešiem palīdz veiksmīgi atrast darbu. 93% universitātes pilna laika studentu pēc studijām atrod darbu.

Studijas labvēlīgi ietekmē arī lieliskā universitātes mācību bāze. Informācijas tehnoloģiju atjaunošanā ieguldīti 1,2 miljoni mārciņu. Universitātē ierīkotas 320 datorizētas darba vietas ar bezvadu internetu un visu diennakti darbojas datorklases.

Vusteras Universitāte var lepoties ar ļoti lielu bibliotēku, kurā ir aptuveni 130 000 grāmatu un elektronisko žurnālu. 2012. gada jūlijā atvērta valstī pirmā apvienotā bibliotēka, kas sevī apvieno publisko un universitātes bibliotēku.

Centrālā universitātes pilsētiņa atrodas blakus vilciena un autobusa stacijām. Otra St. John universitātes pilsētiņa no pilsētas centra atrodas 15 minūšu gājiena attālumā.

Fakultātes

 • Edukoloģijas institūts (Institute of Education);
 • Veselības un sabiedrības insitūts (Institute of Health and Society);
 • Humanitāro zinību un radošo mākslu institūts (Institute of Humanities and Creative Arts);
 • Dabas un vides institūts (Institute of Science and the Environment);
 • Sporta zinātņu institūts (Institute of Sport and Exercise Science);
 • Biznesa skola (Worcester Business School).

Cita noderīga informācija

Vieta

Vustera ir ļoti skaita pilsēta pašā Anglijas sirdī, centrālajā Anglijā aptuveni 50 km attālumā no Birmingemas un 170 km no Londonas. Vusterā ir 95 000 iedzīvotāju. To var raksturot kā pilsētu, kam piemīt gan lielpilsētas, gan mazpilsētas iezīmes: šeit var atrast muzejus, restorānus un kafejnīcas.

Transports

Lai nokļūtu universitātē, visērtāk doties uz Birmingemas lidostu. No tās līdz universitātei brauciens ar vilcienu aizņems vienu stundu.

Brīvais laiks

Universitātē darbojas vairāk kā 50 klubu un apvienību. Šeit var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, sākot no amerikāņu futbola, arheoloģijas un beidzot ar volejbolu un mūziku. Turklāt šeit darbojas studentu palīdzības birojs, kas piedāvā dažādus pakalpojumus, konsultē par finanšu jautājumiem utt.

Netālu no galvenās universitātes pilsētiņas darbojas sporta centrs, kurā nesen ieguldīti 3 miljoni mārciņu. Studentiem ir lieliskas iespējas nodarboties ar sportu: šeit ir 6 tenisa korti, atjaunota trenažieru zāle, 2 lauka tenisa korti, deju studija, vairāki sporta stadioni (kriketam, regbijam un futbolam). Tāpat netālu upes krastā atrodas airēšanas klubs.

2013. gadā Vusteras Universitāte uzbūvējusi jaunu sporta arēnu. Šī ir pirmā sporta arēna, kuru var izmantot arī cilvēki ar invaliditāti.

Universitātes pilsētiņā atrodas Dive Bar, kurā var atpūsties 850 studentu.