UNIVERSITY OF WARWICK

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Tā ir viena no labākajām Lielbritānijas universitātēm.
  • Šeit ir plaša studiju programmu izvēle.
  • 92% absolventu veiksmīgi strādā vai turpina studijas.
  • Jūs ieskaus draudzīga multikulturāla vide, jo šeit studē dažādu kultūru, reliģiju un valstu jaunieši.
  • Universitāte uztur ciešus sakarus ar darba devējiem.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Varvikas Universitāte ir moderna universitāte, kas sniedz augstas kvalitātes izglītību. Tā dibināta 1965. gadā un jau no paša sākuma līdz pat mūsdienām atrodas Lielbritānijas labāko universitāšu sarakstā. Šī universitāte piedāvā lielisku mācību vidi. Šeit liela uzmanība tiek piešķirta lietišķajiem pētījumiem.

Universitāte nepārtraukti attīstās. 2008. gadā saņemot lielas investīcijas pēc premjerministra Gordona Brauna iniciatīvas atvērta digitālā laboratorija. Ieguldot 6,9 miljonus mārciņu ticis pārveidots Varvikas mākslas centrs (darbi pabeigti 2009. gada pavasarī). Ne mazums līdzekļu ieguldīti arī sporta centrā. 2011.–2012. gadā universitātē atvērtas fizikas un ķīmijas laboratorijas.

Universitāte uztur sakarus ar biznesa pasauli. Šobrīd tā sadarbojas ar vairāk nekā 400 uzņēmumiem. Universitātē izveidotais karjeras centrs palīdz tiem, kas iestājas universitātē, kā arī rūpējas par studentiem un absolventiem. Centrs organizē dažāda veida praktiskos seminārus.

Šai mācību iestādei ir trīs studentu pilsētiņas: centrālā, Gibethilas un Vestvudas.

Universitātei ir partneri Austrālijā un Amerikā. Šobrīd šeit studē ap 23 000 jauniešu.

Fakultātes

  • Mākslas fakultāte (Arts);
  • Zinātņu fakultātes (Science);
  • Sociālo zinātņu fakultāte (Social Sciences);
  • Medicīnas fakultāte (Medicine).

Cita noderīga informācija

Vieta

Varvika atrodas Anglijas vidusdaļā, blakus Koventrijai un Birmingemai. Tā ir Varvikšīras grāfistes administratīvais centrs. Labi zināma ir pilsētas pils, kuras būvniecība uzsākta vēl XX gs. vidū. Šī vieta tāpat kā daudz citu mazu Anglijas pilsētiņu, piesaista ar savu vēsturisko mantojumu.

Transports

Varvikā viegli nokļūt no Birmingemas lidostas. Brauciens ar sabiedrisko transportu aizņems vien 30 minūtes. Tāpat iespējams izmantot East Midlands lidostu. No šejienes līdz Varvikai ar autobusu brauciens aizņems aptuveni 2 stundas. No Londonas ceļā būs jāpavada aptuveni stunda.

Brīvais laiks

Varvikas Universitātes pilsētiņās studentiem ir ērti dzīvot, mācīties un strādāt. Šeit ir daudz veikalu, banku, bāru un restorānu.

Universitātē darbojas veseli 76 sporta klubi. Var izvēlēties dažādus sporta veidus: futbolu, tenisu, kriketu, kā arī vieglatlētiku, aerobiku vai peldēšanu. Gada maksa Varvikas sporta centrā studentiem ir vien 49 mārciņas. Par to ir iespēja izvēlēties sporta klasi, apmeklēt kursus, sporta terapijas, un kļūt par mācību un sporta klubu biedru.