UNIVERSITY OF ESSEX

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šī universitāte ir viena no vadošajām Anglijas izglītības iestādēm, kas ir starptautiski atzīta tieši augstās mācību kvalitātes dēļ.
  • Saskaņā ar nacionālās studentu aptaujas 2011. gada datiem, Eseksas Universitāte pēc tās mācību un izglītības kvalitātes ierindojās 20. vietā Anglijā.
  • Universitāte tiek lieliski novērtēta eksakto zinātņu, sociālo zinātņu un humanitāro zinātņu jomās, kuru mācību kvalitāte to ierindo starp 20 labākajām Anglijas augstskolām.
  • Eseksas Universitātes biznesa skola sagatavo lieliskus grāmatvedības un finanšu jomas speciālistus – tā ierindojas otrajā vietā Anglijā.
  • 2010. gadā universitātes Kolčesteras (Colchester) pilsētiņā uzbūvēts jauns mācību centrs, kurš izmaksājis 5 miljonus mārciņu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitātei ir 3 pilsētiņas: galvenā pilsētiņa atrodas Kolčesterā, bet pārējās – Soutendā (Southend) un Lutonā (Loughton).

Kolčestera no pilsētas centra atrodas aptuveni 3 km attālumā. No šejienes uz pilsētu ik pēc 10 minūtēm kursē autobuss Kolčesteras pilsētiņa izveidota parka tetritorijā, šeit atrodas vairāki dīķi un universitātes kopmītnes. Turklāt tepat blakus ir arī kinoteātris, kafejnīcas un veikali.

Sautendas universitātes pilsētiņa atrodas pilsētas centrā, galvenās ielas malā, kas ved gar jūru. 2010. gadā Sautendā durvis vēra arī jaunās studentu kopmītnes.

Lutonas universitātes pilsētiņā darbojas East 15 skatuves mākslas skola. Tā izveidota renovētā baznīcā. Tā kā šeit ir laba akustika, jauniešiem šiet ir lieliski apstākļi deju studijām.

Universitātei ir arī viesnīcas skola (Wivenhoe House). Tā ir 10 miljonu mārciņu vērta viesnīca, kurā strādā tikai studenti. Tajā tiek sagatavoti viesnīcu un viesu apkalpošanas nākotnes līderi.

 

Fakultātes

  • Humanitāro zinību un salīdzinošo pētījumu fakultāte (Faculty of Humanities and Comparative Studies);
  • Juridiskā un pārvaldības fakultāte (Faculty of Law and Management);
  • Zinātnes un inženierzinātņu fakultāte (Faculty of Science and Engineering);
  • Sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Social Sciences);

Cita noderīga informācija

Vieta

Kolčestera ir senākā Anglijas vēsturiskā pilsēta. Pilsētā ir ap 105 000 iedzīvotāju. Tā atrodas ap 100 km attālumā no Londonas. Sautendā ir aptuveni 165 000 iedzīvotāju, savukārt Lutonā – 31 000.

Transports

Uz visām universitātes pilsētiņām no Londonas vai Stanstedas lidostām var nokļūt ar vilcienu 1 stundas laikā.

Brīvais laiks

Jauniešiem ir daudz lielisku vietu, kur mierīgi pabūt vai izpriecāties no sirds. Eseksas Universitātes naktsklubs Sub Zero 2006. gadā ieguvis apbalvojumu kā labākā sanākšanas vieta Anglijā.

Universtiātes studenti var izvēlēties daudz dažādas noradbes: šeit darbojas vairāk kā 150 dažādu klubu un sabiedrisko organizāciju. Šeit nesen atklāts arī 1,4 miljonu mārciņu vērts sporta centrs. Sportam paredzēta 8 hektāru platība: gan nodarbībām telpās (piem., alpīnisma siena), gan nodarbībām laukā (golfs, tenisa korti un tml.).

Atpazīstami absolventi:

Oscar Arias Sanchez – bijušais Kostarikas prezidents;
Daniel Libeskind – pasaulslavens arhitekts, galvenais Pasaules tirdzniecības centra Ņujorkā projektētājs;
David Yates – daudz apbalvojumu saņēmušais Harija Pottera filmu režisors;
Baroness Virginia Bottomley – veselības un nacionālā mantojuma bijusī sekretāre;
Christopher Pissarides – Londonas Ekonomikas skolas profesors, 2010. gadā saņēmis Nobela prēmiju ekonomikā.