studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

UCLan – izmaina dzīves jau 190 gadus

UCLAN

Šogad Centrālā Lankašīras universitāte – UCLan (angļ. The University of Central Lancashire) svin cienīgu jubileju. Universitātes svētku moto – IZMAINAM DZĪVES JAU 190 GADUS!

Centrālās Lankašīras universitātes (angļ. The University of Central Lancashire) vēsture aizsākās vēl 1828. gadā, kad viens Prestonas pilsētiņas iedzīvotājs, aktīvists un filantrops Tajosph Livensy pierunāja grupu vietējo iedzīvotāju dibināt Mehānikas institūtu. Līdz tam Prestonas pilsētiņā darbojās iestāde ar smalku nosaukumu, Institution for the Diffusion of Knowledge un vietējā bibliotēka ar lasītavu, kurā iedzīvotāji ne tikai iepazinās un kontaktējās viens ar otru, bet arī veidoja nākotnes plānus un arī dalījās ar idejām. Laika gaitā iedzīvotāju vajadzības mainījās un auga, tāpēc tika nolemts dibināt tematiskās klases un tā Prestonas pilsētiņā durvis atvēra pirmā augstākās izglītības institūcija.

Šī iestāde ne vienu reizi vien ir mainījusi savu nosaukumu, kamēr beigās tā izauga par Centrālo  Lankašīras universitāti (angļ. The University of Central Lancashire), kurā mācās un strādā vairāk kā 38 tūkstoši cilvēku. Pa visu pasauli ir izklīduši vairāk kā 180 tūkstoši alumnu, cilvēku kuri ir pabeiguši šo prestižo universitāti.

Šogad UCLAN aicina kļūt par savu vēstures daļu un studēt, visus kuri vēlas iegūt savu sapņu specialitāti.

santa-200x300

Sazinies ar mums
Santa Krievāne
Tālr.: +371 25638009
E-pasts: santa@kalba.lv

Īsi sniegsim argumentus, kāpēc ir vērts izvēlēties studijas Apvienotajā Karalistē, Centrālā Lankašīras universitāte (angļ. The University of Central Lancashire):

  • Pasaules universitāšu reitingos Centrālā Lankašīras universitāte ir visaugstāk novērtēta ar 5 zvaigznītēm par studiju kvalitāti;
  • Šī universitāte ir nopelnījusi daudzus prestižus apbalvojumus par atbildīgu un kārtīgu darbu, saistību pildīšanu, kā arī palīdzību un atbalstu saviem studentiem;
  • Centrālā Lankašīras universitāte ir slavena ar profesionāliem pasniedzējiem no visas pasaules. Tāpat ir izveidoti visi apstākļi, lai pēc sekmīgas studiju pabeigšanas turpinātu zinātnisko karjeru;
  • Studentiem, kuri studē šajā universitāte, tiek sniegtas iespējas stažēties un arī izpildīt praksi izvelētajā Eiropas valstī vai Amerikas Savienotajās valstīs;
  • Universitāte atrodas pašā Prestonas pilsētiņas sirdī. Tā varbūt ir viena no zaļākajām un skaistākajām vietām Apvienotajā Karalistē. Prestonā nebūs nepieciešams tālu iet iepirkties un  garšīgi papusdienot, kā arī ar automašīnu krietnā pusstundas laikā var sasniegt pludmales vai ienirt nakts dzīves jautrībās Blakpulā vai Mančesterā.

Ieinteresējaties? Laipni aicinām iegriezties uz tasi tējas un parunāties par studiju iespējām Apvienotajā Karalistē un prestižajā Centrālās Lankašīras (UCLan) universitāte.

Nekavējaties un reģistrējaties bezmaksas konsultācijai jau tagad.

REĢISTRĒJIES