SOLENT UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  •  Lieliski absolvējušo studentu karjeras paraugi.
  • Universitāte ir mūsdienīga, dinamiska un tajā ir īpaši draudzīga vide.
  • Vairāk kā 2000 studentu ieradušies no dažādām pasaules valstīm.
  • Pēdējos četros gados ar mērķi uzlabot studentu dzīves apstākļus šeit ieguldīti vairāk kā 22 miljoni mārciņu.
  • Pēc absolvēšanas 6 mēnešu laikā darbu atrod 90 % studentu.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitāte dibināta 1856. gadā, kad tika izveidota privāta mākslas skola. Vēlāk tā kļuva par neatkarīgu augstākās izglītības iestādi un 2005. gadā nodēvēta par Solentas universitāti.

Šī mācību iestāde ir ne tikai universitāte, bet arī neatņemama sabiedrības, zinātnes un biznesa pasaules daļa. Ciešā saikne ar ražošanas uzņēmumiem, nepārtraukti centieni padziļināt specializētās zināšanas utt. universitāti raksturo kā skolu, kas spēj sagatavota augsti kvalificētus speciālistus.

Lai arī universitāte ir visai jauna, tās vārds ir plaši pazīstams pateicoties progresīvajiem lietišķo zinātņu pētījumiem. Kopš 1992. gada universitāte saņēmusi vairāk kā 100 zinātnes apbalvojumu. Arī studenti sniedz labas atsauksmes par universitāti. Šī augstskola ir izslavēta ar savu aktīvo kopienu. Šobrīd šeit studē 17 000 jauniešu.

Viens no universitātes galvenajiem mērķiem ir mācīt šobrīd nozīmīgākos priekšmetus un sniegt zinātnes aktualitātes un jaunumus. Gatavojot studiju programmas, tiek ņemtas vērā darba tirgū valdošās tendences un prasības. Absolventiem nav grūti atrast darbu, jo iegūtā izglītība atbilst prasībām un attaisno darba devēju gaidas.

Ja meklējat augstskolu, kurā iegūt lielisku izglītību un kur akadēmiskās zināšanas nav nodalītas no reālās dzīves pieredzes, šī universitāte ir lieliska izvēle.

Fakultātes

  • Biznesa un sporta fakultāte (Faculty of Business, Sport and Enterprise);
  • Sociālo zinātņu un radošo industriju fakultāte (Faculty of Creative Industries and Society);
  • Kuģniecības un tehnoloģiju fakultāte (Faculty of Maritime and Technology).

Cita noderīga informācija

Vieta

Sauthemptona ir dzīvīga pilsēta un to var raksturot kā kultūras, izklaižu, naktsdzīves un iepirkšanās centru. Tā atrodas stundas brauciena attālumā no Londonas, netālu atrodas arī Portsmuta, Burnemuta un Vinčestera.

Transports

No Rīgas var lidot tieši uz Sauthemptonu, taču lētāk un vienkāršāk būtu lidot uz Londonu, no kurienes universitātē viegli var nokļūt ar autobusu vai vilcienu.

Brīvais laiks

Vari būt drošs, ka jau pirmajā ierašanās dienā nebūs garlaicīgi un viegli atradīsi draugus. Studentiem ir iespēja izvēlēties dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus: šeit darbojas vairāk kā 40 dažādu sporta klubu un citu interesantu pulciņu. Pilsētā var apmeklēt daudz mākslas galeriju, muzeju, kinoteātru, kā arī pastaigāties parkos.