NAVITAS

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šī ir vairāku universitāšu apvienība, kas īpaši pievēršas tam, lai ikviens jaunietis varētu studēt, tāpēc studiju klāsts ir plašs, un tiek piedāvātas prestižas studiju programmas.
  • Mācību centros investēto līdzekļu un modernās vides dēļ, NAVITAS universitātes pārspēj daudzas citas Lielbritānijas universitātes.
  • Viena no galvenajām NAVITAS vērtībām ir paust cieņu, novērtēt un rūpēties par jauniešiem un apkārtējo vidi.
  • Nepārtraukti tiek paplašināts sadarbības partneru skaits, kas ļauj vēl vairāk uzlabot studiju procesu un veicināt darba iespējas studentiem.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, IELTS eksāmensnav obligāts!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

NAVITAS ir pasaules līderis izglītības pakalpojumu un mācību risinājumu izveidošanā un piedāvāšanā. No 1994. gada tie strādā ar partneriem Austrālijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Singapūrā, Lielbritānijā.

Lielbirtānijā šī organizācija apvieno deviņas universitātes: Portsmouth University, Robert Gordon University, Hertffordshire University, Swansea University, Birmingham City University, Brunel University London, Anglia Ruskin University, Northampton University un Plymouth University.

NAVITAS palīdz sasniegt visdrosmīgākos mērķus ambicioziem jauniešiem, kas ir talantīgi, ieinteresēti, bet, iespējams, akadēmiskajos rezultātos nav sasnieguši augstākās virsotnēs.

NAVITAS universitātēs valda draudzīga atmosfēra un pieeja visiem nepieciešamajiem resursiem. Tas tiek darīts viena mērķa dēļ – ilglaicīgs labums studentiem, pasniedzējiem, personālam un vietējām kopienām. NAVITAS vīzija – būt vienai no uzticamākajām izglītības organizācijām pasaulē.

Tie lepojas ar savu starptautisko reputāciju un laipno uzņemšanu, kādu tā piedāvā ikvienam studentam, neatkarīgi no kuras pasaules malas tas ir ieradies. NAVITAS tevi pilnībā sagatavos nākotnes karjerai!