CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Univeristāte ierindojas 3. vietā Anglijā pēc absolventu nodarbinātības, beidzot studijas. Pat 94 % bakalaura studiju absolventi ir nodarbināti (saskaņā ar 2009.–2010. gadu statistiku).
  • Aptuveni puse absolventu paliek strādāt Kentā vai Medvejā.
  • Studenti ar studijām šajā universitātē ir ļoti apmierināti. 84% studentu atzīst, ka augstā mācību kvalitāte ir viens no iemesliem, kāpēc tika izvēlēta šī universitāte.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
Nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts (6,0 balles).

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Universitātē ir augsta mācību kvalitāte, šeit tiek piedāvātas daudzas bakalaura un maģistra studiju programmas, kā arī strādā augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi.

2012. gadā netālu no centrālās universitātes pilsētiņas, pašā pilsētas centrā, uzbūvēta jauna universitātes viesnīca, turklāt tajā ieguldīti 1,5 miljoni mārciņu jaunai mūzikas aparatūrai.

Fakultātes

  • Mākslas un humanitāro zinību fakultāte (Faculty of Arts and Humanities);
  • Pedagoģijas fakultāte (Faculty of Education);
  • Veselības un sociālās aprūpes fakultāte (Faculty of Health and Social Care);
  • Sociālo un lietišķo zinātņu fakultāte (Faculty of Social and Applied Sciences).

Cita noderīga informācija

Vieta

Kenterberija ir vēsturiska Anglijas pilsēta. Pašā pilsētas sirdī atrodas iespaidīgā XI gs. katedrāle. Pilsēta atrodas Anglijas rietumos, 100km attālumā no Londonas. Tā ir viena no siltākajām un sausākajām Anglijas zonām. Kenterberijā un tās apkārtnē ir 150 000 iedzīvotāju.

Universitātei ir četras studentu pilsētiņas, kas atrodas Kenterberijā (Canterbury), Medvējā (Medway), Brodsterā (Broadstairs) un Salomonā (Salomons).

Transports

Uz jebkuru studentu pilsētiņu no jebkuras Londonas vai tās tuvumā esošas lidostas var aizbraukt 1–1,5 stundā.

Brīvais laiks

Kenterberijā darbojas liels jauns Kristus baznīcas Universitātes sporta centrs. Tajā ir daudz sporta zāļu un 8 badmintona korti. Trenažieru zālē ir plaša spektra sirds asinsvadu un svara mērīšanas aparatūra. Papildus izveidoti četri futbola un viens regbija laukums.

2009. gadā universitātē atvērta jauna Augustine House bibliotēka un studentu palīdzības centrs.