BUCKINGHAMSHIRE NEW UNIVERSITY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Universitāte investējusi vairāk nekā 100 miljonus mārciņu savās auditorijās, mācību telpās, laboratorijās un kopmītnēs.
 • Plašs sadarbības partneru klāsts ne tikai Lielbritānijā, bet arī visā pasaulē. Pie tam, universitāte saviem studentiem palīdz karjeras jautājumos arī pēc studiju pabeigšanas.
 • Universitātē studentiem tiek piedāvāta atbalsta komplekts The Big Deal, kurš sniedz iespēju bez maksas izklaidēties, apmeklēt pasākumus un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, IELTS eksāmensnav obligāts!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Šī ir viena no labākajām Londonas universitātēm, kas var lepoties ar pasaules līmeņa absolventiem. Universitāte slavena ar radošuma veicināšanu, inovācijām un politisku nostāju. Tāpat universitāte pieder pie University of London tīkla, kuru absolvējuši 84 Nobela prēmijas laureāti, un 55 prezidenti un ministru kabinetu vadītāji.

Universitāte nav ļoti liela – tajā mācās apmēram 10 000 studentu no 114 pasaules valstīm. Universitātē īpaši augsti tiek vērtētas mākslu (gan tradicionālo, gan moderno) studijas. Tā kā universitāte pieder pie University of London tīkla, tās studentiem pastāv prakses iespējas pazīstamākajos pasaules uzņēmumos, kā arī iespējas stažēties daudzās universitātēs visā pasaulē. Pirms dažiem gadiem universitāte ieguldīja 3 miljonus mārciņu jaunā teātra studijā ar 200 vietām. Turklāt tā ir universitāte, kas starp Lielbritānijas universitātēm visplašāk pazīstama ar inovācijām un studentiem sniegto brīvību.

Fakultātes

 • School of Design, Craft & Visual Arts;
 • School of Applied Management & Law;
 • School of Media Production & Performance;
 • Department of Security & Resilience;
 • Department of Computing;
 • School of Pre-Qualifying Nursing & Vocational Health Care;
 • School of Social Sciences & Education;
 • School of Advanced Health Care.

Cita noderīga informācija

Vieta

Universitātei ir divi kampusi (no angļ. val. campus). High Wycombe – neliela pilsētiņa, kas atrodas Temzas piekrastē. Šeit studējošā jaunatne var baudīt mazpilsētiņas priekšrocības: zemāki mājokļa izdevumi, mierīga un droša piepilsētas dzīve. Ja noilgosies pēc pilsētas burzmas, Londonas centru var sasniegt 30 minūšu laikā.

Uxbridge – Londonas piepilsēta, kas iekļaujas galvaspilsētas teritorijā. Tā ir mierīga un mājīga piepilsēta, Londonas centrā var nokļūt 40 minūšu laikā.

Transports

No Heathrow lidostas, dodoties ar vilcienu universitāti var sasniegt 30 minūšu laikā, no Londonas – arī pusstunda.

Brīvais laiks

Studentiem ir plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas: var piedalīties kādā universitātes biedrībā (society), sportot vai vienkārši izklaidēties klubā. Studentu padome piedāvā daudz dažādu bezmaksas izklaižu. Vairāk par tām lasiet šeit (link where is šeit https://www.bucksstudentsunion.org/whatson/ ).