DANISH ACADEMY OF BUSINESS AND TECHNOLOGY

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Akadēmijā ir lieliski studiju apstākļi. Studenti 24 stundas diennaktī var izmantot jaunāko informācijas tehnoloģiju aprīkojumu.
  • Teorētiskās studijas tiek saskaņotas ar praktiskajiem darbiem un tiek izskatīti praktiski piemēri.
  • Aktīvi mācīties un uzkrāt teorētiskās zināšanas un praktisko pieredzi mudina dažādi grupās sagatavojami projekti. Tāpat tiek attīstītas iemaņas komunikācijai starptautiskā vidē.
  • Ņemot vērā jaunākās mācību metodes, akadēmijas auditorijas pielāgotas grupu darbam.

Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!

Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Dānijas Biznesa un tehnoloģiju akadēmija uztur sakarus ar dažādiem biznesa un ražošanas uzņēmumiem. Šie uzņēmumi piedalās studiju programmu veidošanā. Studenti nodarbībās iegūtās teorētiskās zināšanas pielieto risinot reālas uzņēmumu un organizāciju problēmas. Ar šo mērķi tiek organizētas vizītes uz dažādām organizācijām un sniegta iespēja tajās stažēties trīs mēnešus.

Fakultātes

  • Tūrisma fakultāte;
  • Mārketinga fakultāte;
  • Tehnoloģiju fakultātes.

Cita noderīga informācija

Vieta

Akadēmija atrodas Viborgā, kas ir viena no senākajām Dānijas pilsētām un bijusi apdzīvota jau no viduslaikiem. Viborga ir Vidusjitlandes reģiona galvaspilsēta. Šī pilsēta, tāpat kā vairums citu Dānijas pilsētu, ir slavena ar futbolu, handbolu, basketbolu un citiem sporta veidiem. Dānijas Biznesa un tehnoloģiju akadēmija cieši sadarbojas ar Sporta akadēmiju. Tā kā, ja tevi interesē sports, Viborga būs Tev kā radīta.

Transports

Ja ieradīsieties Randersas lidostā, no tās uz Vilborgu brauciens ar vilcienu aizņem aptuveni 50 minūtes. Tuvākā ir Orhūsas lidosta: no Randersas 1h 25 min attālumā, un no Viborgas 2 h 20 min. attālumā.

Brīvais laiks

Šī ir visai mierīga vieta studijām. Taču netālu esošā otrā lielākā Dānijas pilsēta Orhūsa ar vilcienu sasniedzama 30 minūtēs. Šeit netrūkst lielu tirdzniecības centru, kafejnīcu un klubu.