Pēc Latvijas Republikas valdības lēmuma konsultācijas par augstāko izglītību ārzemēs, tagad notiek tiešsaistē. Izmantojiet savu brīvo laiku, lai saņemtu visas atbildes un sagatavotos studijām ārzemēs pie kompetentiem konsultantiem.

Lielbritānija

Lielbritānija ir valsts, kas piedāvā visplašāko bakalaura un maģistrantūras programmu klāstu angļu valodā Eiropā. Tev ir iespēja atrast pavisam šauras specializācijas programmas un kļūt par speciālistu tieši tajā jomā, kurā vēlies.

LASĪT VAIRĀK

Nīderlande

Nīderlandes augstskolas piedāvā plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Izglītība šajā valstī ir ļoti kvalitatīva un pielieto “problem-based learning” metodi jeb uz praksi un reāliem industrijas piemēriem balstītu apmācību.

LASĪT VAIRĀK

Dānija

Augstākā izglītība Dānijā ir populāra izvēle studentu vidū. Šī valsts piesaista ar kvalitatīvu bezmaksas izglītību, daudzveidīgu programmu piedāvājumu angļu valodā, kā arī augstu dzīves līmeni.

LASĪT VAIRĀK

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Pieteikšanās studijām 2020./2021. gadam, ir sākusies!

Reģistrējies bezmaksas konsultācijai par studijām jebkurā Lielbritānijas, Dānijas vai Nīderlandes universitātē! Mēs atbildēsim uz jautājumiem, par kuriem jūs pat nebijāt aizdomājušies! Papildus, mēs palīdzēsim jums sakārtot pieteikuma dokumentus, tos nosūtīsim, palīdzēsim noformēt studiju finansējuma veidlapas un aicināsim jūs un/vai jūsu vecākus uz mūsu bezmaksas semināriem.

Uzsāc savu ceļu uz studijām ārzemēs jau šodien!

Kas jāņem vērā, izvēloties valsti

 • Studiju programmu piedāvājums. Pirms izvēlēties valsti, ir svarīgi noskaidrot, vai tajā ir iespējams apgūt tev interesējošo specialitāti angļu valodā.
 • Iestāšanās noteikumi. Rūpīgi izpēti iestāšanās prasības tevis izvēlētās valsts universitātēs. Vai spēsi tās izpildīt? Katrā valstī un pat katrā konkrētā universitātē mazliet atšķiras iestāšanās process, mācību gada sākums un citi termiņi. Šajā jautājumā tev noteikti varēs palīdzēs izglītības ārzemēs konsultants!
 • Valoda. Studējot ārzemēs, visticamāk tomēr mācību valoda tev būs angļu. Taču vai tu jutīsies ērti valstī, kuras valodu nesaproti? Vai tev ir interese apgūt vēl kādu svešvalodu?
 • Dzīvošanas izmaksas un darba iespējas. Dažādās valstīs ir dažādi dzīves līmeņi un attiecīgi arī dzīves dārdzība. Rūpīgi apsver savas finansiālās iespējas un summu, kuru vari atļauties tērēt ikmēneša izdevumiem. Vai vecāki varēs tev finansiāli palīdzēt? Bet varbūt tev noteikti būs nepieciešams darbs paralēli studijām?
 • Mājvieta. Studiju laikam tev būs nepieciešams īrēt dzīvokli, istabu vai apmesties universitātes kopmītnēs. Rūpīgi izsver dzīvesvietas īres izmaksas un apmaksas noteikumus.
 • Studiju maksa un pieejamais finansējums. Katrā valstī ir atšķirīga studiju maksa, finansējuma saņemšanas iespējas un stipendiju pieejamība. Rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas un izmaksas atbilstoši izvēlētajai specialitātei.
 • Starptautiskā kultūrvide. Aizbraucot uz citu valsti, kurā pavadīsi vairākus gadus, tu nonāksi pavisam citādā vidē, sastapsies ar citu kultūru un dzīvesveidu. Rūpīgi apdomā, kuras valsts vide un tradīcijas tev varētu būt vispieņemamākās.

Reģistrācija konsultācijai

 • Varam satikties sarunai Rīgā, bet, ja nevari pie mums atbraukt, konsultējam arī telefoniski vai izmantojot e-pastu, Skype, Messenger.

  Mēs esam ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertificēts uzņēmums.

  Bezmaksas individuāla konsultācija

  Tikšanās laikā izglītības ārzemēs konsultants palīdzēs piemeklēt tavām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

  Lasīt vairāk

  Palīdzība dokumentu noformēšanā

  Mēs palīdzēsim tev noformēt visus ar studiju uzsākšanu saistītos dokumentus, kā arī konsultēsim par veicamajām darbībām, uzsākot studijas.

  Lasīt vairāk

  Tikšanās ar universitātēm

  Pie mums regulāri viesojas ārvalstu universitāšu pārstāvji, kuri labprāt satiekas ar studentiem. Seko informācijai un nāc uz pasākumiem!

  Lasīt vairāk

  Izglītības izstāde

  Izglītības izstāde “Izglītība un karjera” ir tava iespēja šeit pat Rīgā vienas dienas laikā satikties ar universitātēm no dažādām valstīm.

  Lasīt vairāk