KUR STUDĒT?

LIELBRITĀNIJĀ

Apvienotā Karaliste ir viena no studentu iecienītākajām valstīm, kas piedāvā ne tikai plašu augstskolu un studiju programmu izvēli, bet arī daudz prakses un darba iespēju studiju laikā.

NĪDERLANDĒ

Nīderlandes Karalisti raksturo ne tikai bagāta kultūra un vēsture, bet arī spēcīga ekonomika un augsts dzīves līmenis. Studenti šajā valstī mācās, atrodoties starptautiskā vidē, un var iegūt praktiskās zināšanas pasaules lielākajos uzņēmumos.

DĀNIJĀ

Dānija piedāvā studentiem kvalitatīvu izglītību, studijas angļu valodā un augstu dzīves līmeni. Uz šo valsti dodas daudz ārvalstu studentu, tāpēc ir viegli veidot kontaktus ar topošajiem speciālistiem.

VĀCIJĀ

Vācijas augstskolas piedāvā plašas prakses iespējas un studiju programmas, kas tiek pasniegtas angļu valodā. Studenti var viegli apvienot savu studiju grafiku ar darbu.

ZVIEDRIJĀ

Zviedrija ir slavena ar savu lielisko izglītības sistēmu, tāpēc studenti izvēlas šo valsti, lai iegūtu augstāko izglītību. Zviedrijā augstu vērtē studiju kvalitāti, tāpēc notiek cieša sadarbība ar uzņēmumiem, koncentrējoties uz globālo darba tirgu un tā tendencēm.

GRIEĶIJĀ

Grieķija piesaista studentus ne tikai ar lieliskiem laikapstākļiem vai smilšainām pludmalēm, bet arī ar kvalitatīvu izglītību. Šajā valstī studentiem ir iespēja baudīt mierīgu un mājīgu atmosfēru, kā arī grieķu viesmīlību.

KIPRĀ

Kiprā studentiem tiek piedāvātas ne tikai studijas, kas vērstas uz praktisku zināšanu iegūšanu, bet arī augsts dzīves līmenis. Tā ir lieliska pieredze, kas apvieno gan studēšanu, gan atpūtu valstī ar burvīgu dabu, saulainu laiku un bagātu vēsturi.

ĪRIJĀ

Īrija piesaista studentus ar savu progresīvo augstākās izglītības sistēmu un ļoti plašo studiju programmu klāstu. Tā ir valsts ar izcilām darba iespējām starptautiskos uzņēmumos.

POLIJĀ

Polijas universitātes ir starptautiski augstu novērtētas un katru gadu piesaista tūkstošiem studentu. Vairumā augstākās izglītības iestāžu ir iespējams studēt angļu valodā.

BEĻĢIJĀ

Beļģijas Karaliste ir daudzkultūru valsts, kas piesaista arvien vairāk studentu no ārvalstīm. Studiju laikā liela nozīme tiek pievērsta tieši praksei, tāpēc topošie speciālisti pēc studiju pabeigšanas ir ieguvuši vērtīgas praktiskās zināšanas.

LIETUVĀ

Studenti, kuri studē Lietuvā, var izvēlēties no daudz dažādām programmām. Katra no tām ir izstrādāta, lai absolventam palīdzētu nostiprināt savu kandidatūru konkurētspējīgā darba tirgū pēc bakalaura grāda iegūšanas.

SOMIJĀ

Somijā ir lieliskas universitātes, satriecošas ainavas un lieliski apskates objekti atbraukušajiem studentiem. Somija tiek uzskatīta par otru laimīgāko valsti pasaulē. Valsts galvenās rūpniecības nozares ir metāla ražošana un mašīnbūve, mežsaimniecība, tostarp papīra izstrādājumu ražošana.