Augstākā izglītība ārzemēs

BEZ MAKSAS konsultējam par studijām ārzemēs un finansējuma pieejamību, kārtojam iestāšanās dokumentus studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā.

Valodu nometnes

Mūsu piedāvājumā ir plašs nometņu klāsts ārzemēs, kā arī valodu nometne Druskininkos, Lietuvā. Palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko nometnes veidu un apmācību intensitāti.

Citi pakalpojumi

Tevi interesē citas valstis, vidējā izglītība, privātās valodu un citu mācību priekšmetu nodarbības Latvijā vai karjeras konsultācijas? Varam palīdzēt arī ar šiem un citiem jautājumiem.

AKTUĀLIE JAUNUMI

Kā kļūt par studentu: 3. SOLIS
|

Lai pareizi izvēlētos studiju valsti un programmu, viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas tev ir jānoskaidro, ir iestāšanās noteikumi. Šoreiz vēlamies tevi iepazīstināt ar būtiskākajiem iestāšanās noteikumiem Lielbritānijas, Nīderlandes un Dānijas universitātēs. Starp citu,... Lasi vairāk>

Kā kļūt par studentu: 2. SOLIS
|

Viens no svarīgākajiem posmiem tavā pieteikuma iesniegšanas procesā viennozīmīgi ir pareizās valsts, universitātes un studiju programmas izvēle. Ņemot vērā plašo piedāvājumu dažādās pasaules valstīs, ir svarīgi šo procesu uzsākt savlaicīgi. Taču, kā izdarīt... Lasi vairāk>