Izmaini savu nākotni!

Reģistrējies bezmaksas konsultācijai un stājies ar KALBA visās Lielbritānijas universitātēs un lielākajā daļā Dānijas un Nīderlandes universitāšu BEZ MAKSAS! Nekas vēl nav nokavēts!

Augstākā izglītība ārzemēs

BEZ MAKSAS konsultējam par studijām ārzemēs un finansējuma pieejamību, kārtojam iestāšanās dokumentus studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā.

KALBA pasākumi

KALBA pastāvīgi rīko dažādus bezmaksas pasākumus par studijām ārzemēs. Tie ir interaktīvi semināri, tikšanās ar universitāšu pārstāvjiem, izglītības izstādes.

Valodu nometnes

Mūsu piedāvājumā ir plašs nometņu klāsts ārzemēs, kā arī valodu nometne Druskininkos, Lietuvā. Palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko nometnes veidu un apmācību intensitāti.

Aktuālie jaunumi

Nāc uz KALBA stendu izstādē SKOLA 2019!
|

No 1. līdz 3. martam Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies ikgadējā izglītības izstāde SKOLA 2019. Arī šogad izstādē varēsi sastapt KALBA studiju konsultantus, uzdot jautājumus ārvalstu universitāšu pārstāvjiem, klausīties prezentācijas un … Lasi vairāk>

Seminārs: Studijas Dānijā un Nīderlandē
|

Sveiks, absolvent! Mēs ceram, ka domas par studijām tevi nenomāc! Vai tevi interesē studijas Dānijā vai Nīderlandē? Mums tev ir svarīga ziņa! Ar 1. februāri sākas uzņemšana Dānijas universitātēs un turpinās iestāšanās arī Nīderlandes … Lasi vairāk>