Katrs zinātkārs, izglītots cilvēks soli pa solim padara Latviju par labāku valsti, kur mums visiem dzīvot! Zināšanas un augstāks izglītības līmenis ir saistīts ar daudziem pozitīviem faktoriem: labāku veselību un pašsajūtu, lielāku savstarpēju uzticēšanos, aktīvāku iesaistīšanos valsts politiskajā dzīvē, augstākiem ienākumiem. Studijas ārzemju augstskolās paplašina redzesloku un sniedz starptautisku pieredzi.

Aicinām iepazīties ar mūsu studentiem un viņu veiksmes stāstiem!Kas zina, varbūt arī tu būsi viens no tiem, kuri īstenos savu sapni studēt ārzemēs!

Veiksmes stāsti:

Daniils Romanovs - KALBA.lv

Daniils Romanovs

Jau pirms skolas beigšanas Latvijā es zināju, ka studēšu ārzemēs. Diemžēl Latvijā nav plašas izvēles, kur doties studēt pēc skolas absolvēšanas, un programmas, manuprāt, visur ir gandrīz vienādas. Turklāt specialitāte, kuru gribu apgūt, Latvijā netiek mācīta

Krišs Krickis

Lepazīsties ar Krišu un uzzini, kā viņam veicas aviācijas inženierijā Es izvēlējos studēt Anglijā, jo globālās iespējas šeit ir daudz plašākas; vēlējos uzzināt, kā ir dzīvot un studēt arī citās valstīs, iepazīt dažādus cilvēkus. Tāpat vēlējos kļūt patstāvīgāks un uzsākt studijas ārpus Latvijas, šķita lielisks veids, kā to īstenot.
Konstantīns Daleckis

Konstantīns Daleckis

Uzzini vairāk par Konstantīnu un viņa mācību pieredzi Dānijā. Konstantīns Daleckis, University College of Northern Denmark (UCN), Arhitektūras tehnoloģija un būvniecības vadība.

Marija Pleskačova

Jau 11. klases vidū biju strikti pārliecināta, ka iešu uz medicīnu, jo daudzi radinieki ir piesaistīti medicīnai, tāpēc sāku papildus apmeklēt kursus, bet kursu laikā sapratu, ka tas galīgi nav mans sapnis, nav tas, ko vēlos darīt lielāko daļu savas dzīves.
Keita Bože

Keita Bože

Viss sākās, pētot Latvijas universitāšu piedāvājumu. Nonācu pie secinājuma, ka nekas no piedāvātā mani neuzrunā un pieejamie studiju priekšmeti man šķiet garlaicīgi. Tad nejauši uzgāju KALBA ierakstu vietnē Facebook un nolēmu iepazīties ar viņu piedāvājumu.
Gints Pidiks

Gints Pidiks

Lenkasteras Universitātes (Lancaster University) psiholoģijas students Gints un viņa stāsts par mācību ikdienu ārzemēs. Galvenais iemesls, kādēļ nolēmu studēt ārzemēs, bija pieejamās izglītības kvalitāte. Ne visiem to patīk dzirdēt, bet ar Anglijas Top 10 universitāšu diplomu iespēja iegūt darbu tomēr ir daudz lielāka nekā ar jebkuras Latvijas universitātes diplomu.