studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Valodu nometnes ārzemēs

Nenoliedzami, visefektīvākais valodas apmācības veids ir atrašanās vidē, kurā runā tikai šajā valodā. Tas mudina studentu risināt dažādas situācijas svešvalodā, kas, savukārt, attīsta vārdu krājumu, izpratni par valodas pielietojumu, un padara tās mācīšanos interesantu un mērķtiecīgu. To visu var piedāvāt valodu nometnes ārzemēs.

Ārzemēs tiek piedāvāts ļoti plašs un daudzveidīgs nometņu klāsts dažādiem vecumiem un vēlmēm ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos.

Valodu nometnes pieejamas dažādās pasaules valstīs, piemēram: Lielbritānija, Malta, Vācija, Austrija, Francija, ASV, Kanāda, Spānija, Itālija, Ķīna, Meksika. Nometne ārzemēs ir lieliska iespēja bērniem un jauniešiem uzlabot valodas zināšanas, aktīvi atpūsties, iegūt draugus no visas pasaules un kļūt patstāvīgākiem.

Valodu nometnes ārzemēs

Angļu valodas nometnes Angļu valodas nometnes
Mācies angļu valodu Lielbritānijā, Maltā, ASV un Kanādā. Nometnes dalībnieki varēs izzināt izvēlēto valsti, tās kultūru, kā arī paplašināt savu redzesloku un piedalīties dažadās ekskursijās, sporta un mākslas nodarbībās.

Lasi vairāk > 

Vācu valodas nometnes Vācu valodas nometnes
Mācies angļu valodu Vācijā un Austrijā. Papildus valodu nodarbībām, nometnes dalībnieki dosies ekskursijās, iepazīs izvēlētās valsts kultūru un vēsturiskās vietas, kā arī apmeklēs dažādas ārpus mācību aktivitātes.

Lasi vairāk >

Franču valodas nometnes Franču valodas nometnes
Mācies franču valodu Francijā un Kanādā. Nometnes dalībniekiem būs iespēja iepazīt izvēlēto valsti, tās kultūru un nobaudīt nacionālos ēdienus. Pēc nodarbībām dalībnieki piedalīsies sporta un mākslas nodarbībās, jautrās spēlēs un vakara aktivitātēs.

Lasi vairāk >

Itāļu valodas nometnes Itāļu valodas nometnes
Mācies itāļu valodu skaistākajās Itālijas pilsētās un kūrorta rajonos, kas izslavēti ar skaistām pludmalēm, vēsturiskām vietām un krāšņu dienvidu dabu.

Lasi vairāk >

Spāņu valodas nometnes Spāņu valodas nometnes
Mācies spāņu valodu Spānijā un Meksikā. Nometnes dalībniekiem būs iespēja iepazīt spāniski runājošo valstu kultūru, izbaudīt vietējos ēdienus, kā arī doties pārgājienos, piedalīties sporta un mākslas nodarbībās.

Lasi vairāk >

Ķīniešu valodas nometnes Ķīniešu valodas nometnes
Mācies ķīniešu valodu krāšņajā Ķīnā. Nometnes dalībnieki varēs izbaudīt bagāto austrumu kultūru, eksotisko virtuvi, kā arī apmeklēt vēsturiskas vietas, muzejus un piedalīties citās izklaidēs.

Lasi vairāk >


Bērnu un jauniešu valodas nometnes ārzemēs ir lieliska iespēja uzlabot svešvalodu zināšanas nodarbībās un dažādās ikdienas situācijās kopā ar vienaudžiem no dažādām pasaules valstīm. Līdz ar to šo nometņu laikā dalībnieki apgūst svešvalodu daudz ātrāk un efektīvāk kā standarta valodu nodarbībās savā valstī.

Papildus valodu nodarbībām nometnes dalībnieki izbauda lielisku un plānotu izklaides programmu – ekskursijas, kultūras vakarus, sporta aktivitātes, mūzikas, deju un kino vakarus, kā arī daudz citu izklaidējošu aktivitāšu.

Ļaujiet savam bērnam izbaudīt neaizmirstamu starptautisku piedzīvojumu valodu nometnē ārzemēs!