University of Reading

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Atbilstīgi Qs World University Rankings 2020 universitāte ieņem 205. vietu pasaulē un 29. vietu – Apvienotajā Karalistē. 
  • Complete University Guide 2019 reitingos tā ieņem 32. vietu Apvienotajā Karalistē.
  • Universitātē ir liela starptautiskā kopiena, tajā studē 19 tūkstoši studentu no 150 dažādām valstīm. 
  • Ir pieejamas 210 bakalaura un 130 maģistra studiju programmas. 
  • Universitāte cenšas katram savam studentam piedāvāt izcilu pieredzi un palīdzību pēc augstskolas absolvēšanas – vai nu tas būtu darbs, vai arī studiju turpināšana. 
  • Redingas Universitātē ir draudzīga un dzīva atmosfēra.
  • 94 % studentu atrod darbu pirmo sešu mēnešu laikā pēc universitātes absolvēšanas.

Iesniedzot pieteikumu šajā augstskolā, ir nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts. Reģistrējies mūsu organizētajiem IELTS eksāmena kursiem!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

Redingas Universitāte, kas dibināta 1892. gadā, šodien tiek uzskatīta par spēcīgu Apvienotās Karalistes universitāti, kas uzkrājusi ilggadēju pieredzi augstākās izglītības jomā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta starptautiskajiem studentiem, viņiem tiek piedāvāta konsultantu palīdzība, informācija pirms ierašanās studēt, sagaidīšana lidostā, klubi un biedrības, kas palīdz starptautiskajiem studentiem Apvienotajā Karalistē justies kā mājās. To apstiprina arī fakts, ka universitātes kopiena ietilpst Apvienotās Karalistes labāko studentu savienību pieciniekā.

Fakultātes

Universitātē darbojas vairāk nekā 50 fakultātes, tostarp ķīmijas, ekonomikas, veselības zinātņu, matemātikas un filozofijas, kā arī daudzas citas.

Cita noderīga informācija

Vieta

Redingas pilsētiņa atrodas starp Londonu un Oksfordu, tajā ir 163 tūkstoši iedzīvotāju. Universitāte ir sadalīta trīs studentu pilsētiņās: Whiteknights, London Road un Greenland.

Transports

Ērtā pilsētas atrašanās vieta ļauj to ātri sasniegt gan no Londonas Hītrovas lidostas, gan Getvikas lidostas.

Brīvais laiks

Redingas studentu kopiena izceļas ar aktivitāti, iekļaujot visus tās locekļu kopējās aktivitātēs. Tur ir pieejami daudzi dažādu nozaru pulciņi, turklāt ir iespēja piedalīties ekskursijās uz Londonu, Oksfordu un citām interesantām vietām, apmeklēt teātrus, muzejus un interesantas ballītes. Arī pašai pilsētai ir ko piedāvāt, studenti var apmeklēt Madejski stadionu, Forberijas dārzus un Temzas ielejas augsto tehnoloģiju biznesa parku.