The Institute of Contemporary Music Performance

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Londonas Mūsdienu mūzikas institūts (Institute of Contemporary Music Performance (ICMP)) lepojas ar savām mazajām studentu klasēm, pateicoties kurām vairāk uzmanības var veltīt katra studenta individualitātei.
  • Saskaņā ar pēdējo reitingu datiem 65 % studentu norādījuši, ka ar studiju kvalitāti ir pilnīgi apmierināti.
  • Šī institūta pasniedzēji ir ne tikai lieliski skolotāji, bet arī pazīstami un pieredzējuši izpildītāji, mūzikas nozares profesionāļi, kuri studentiem nodod praksē iegūtās zināšanas. 
  • Mūsdienu mūzikas institūts ir akreditēta iestāde, tāpat kā jebkura cita Apvienotās Karalistes universitāte, kas piešķir apstiprinātus kvalifikācijas līmeņus.
  • Studenti var izmantot visjaunāko tehniku, instrumentus un skaņu ierakstu studijas. 
  • Institūtā darbojas karjeras dienests, kas palīdz studentiem orientēties mūzikas industrijā un līdz ar to arī atrast darbu. Tāpēc šī izglītības iestāde priecājas vairāk nekā par tūkstoti veiksmes stāstu un aktīvu absolventu klubu.

Iesniedzot pieteikumu šajā augstskolā, ir nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts. Reģistrējies mūsu organizētajiem IELTS eksāmena kursiem!

Video par universitāti

Iepazīsti šo universitāti tuvāk, noskatoties īsu video

Par universitāti

1886 gadā durvis atvēra Ģitāras institūts, bet vēlāk šajā institūtā parādījās arī citas ar mūzikas radīšanu saistītās programmas: bungas, vokāls, dziesmu rakstīšana, mūzikas industrija un vadība. Šobrīd The Institute of Contemporaty Music Performance ir visilgāk pastāvošā mūzikas augstskola Apvienotajā Karalistē.

Pašlaik līdz pat 40 % studentu ir ārvalstnieki, un tas nozīmē, ka, studējot šeit, jums būs iespēja iepazīt ne tikai mūzikas, bet arī kultūru daudzveidību. 

ICMP augstskola sadarbojas ar tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Yamaha, Ableton, Roland un citiem. Tas ļoti palīdz studentiem atrast savu vietu mūzikas industrijā un iegūt pēc iespējas vairāk pieredzes, mācoties no labākajiem speciālistiem.

Cita noderīga informācija

Vieta

Mūsdienu mūzikas institūts atrodas Londonā, pilsētā, kuru bieži vien sauc par labāko vietu studijām un mūzikas radīšanai, kā arī pozīciju nostiprināšanai mūzikas pasaulē. Londonā plaukst mūzikas industrija, iespējas mācīties un attīstīties.

Transports

Uz augstskolu var ērti nokļūt ar visu veidu sabiedrisko transportu, ko izmanto Londonas iedzīvotāji.

Brīvais laiks

Ļoti liels institūta pluss ir tā atrašanās vieta, līdz ar to studenti var baudīt visas lielpilsētas sniegtās priekšrocības. Studentu kopiena bieži rīko dažādus priekšnesumus, noklausīšanās un mūzikas vakarus, brīvā laika pavadīšanas izvēles spektrs ir tiešām plašs.