studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Uzmanību!

Ņemot vērā pasaulē radušos situāciju, kas saistīta ar COVID-19, LR valdības apstiprinātajām rekomendācijām, vēlamies nodrošināt Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju drošību, tāpēc pasākumu pārceļam uz pavasari. Jauns pasākuma datums tiks izsludināts drīzumā.  

SKOLOTĀJIEM

Aicinām uz skolotāju programmu!

Cienījamā administrācija, vecāko klašu audzinātāji, karjeras konsultanti! Ielūdzam jūs un jūsu skolas audzēkņus uz starptautisko ārzemju izglītības izstādi.

2020. gada sezonā vēlamies iepazīstināt jauniešus ar plašajām iespējām, kādas viņu dzīvē var pavērt izglītība ārzemēs. Tā nav tikai mācību izvēle, bet arī teicamas karjeras iespējas, personības izaugsme, pārliecība par saviem spēkiem un drosme uzņemties izaicinājumus. Izstādē jauniešiem būs iespēja satikt gan ārzemju universitāšu pārstāvjus, gan apmeklēt seminārus un piedalīties interaktīvos konkursos un citās radošās aktivitātēs. Iespēja smelties iedvesmu un satikt KALBA studiju konsultantus, kuri kļūs par padomdevējiem jautājumos, kas saistīti ar studiju uzsākšanu ārzemēs un karjeras izvēli!

Izstāde katru gadu attīstās un nemitīgi tiek pilnveidots tās saturs. Sākotnēji šeit varēja satikt vien ārvalstu universitāšu pārstāvjus, vēlāk programmai tika pievienoti iedvesmojoši semināri jauniešiem, praktiskas aktivitātes, karjeras konsultācijas. Šogad speram vēl vienu soli uz priekšu: apokopojot dažādu Latvijas skolu izglītības plānus, arī mēs pielāgojām izstādes saturu, lai kopīgiem spēkiem tie piepildītos veiksmīgāk. Tāpat būs atsevišķa telpa skolotājiem, kur speciālistu pavadībā, tiks pārrunātas pedagogiem aktuālas tēmas, kamēr jaunieši ievāks informāciju izstādē.

*Skolotājiem būs iespēja reģistrēt lielākas skolēnu grupas (klases) vienlaikus.

SKOLOTĀJU PROGRAMMA

Aicinām uz skolotāju programmu!

KAFIJAS DEGUSTĀCIJA JEB PATIESS GURMĀNA PIEDZĪVOJUMS

13:30-14:25

Izstādes viesi pastāstīs par kafijas ceļu no stāda līdz kafijas tasei un palīdzēs izprast jēdzienu “kvalitāte” un “svaigums” nianses. Degustācijas laikā kafija tiks pagatavota dažādos veidos un tai tiks pielāgoti rūpīgi atlasītas uzkodas un deserti. Notiks vērienīgs kafijas rituāls!

MAINĀM NĀKOTNI KOPĀ: KALBA SADARBĪBA AR LATVIJAS SKOLĀM

14:35-15:10

Santa Krievāne / KALBA studiju ārzemēs vecākā konsultante

PRAKTISKĀ NODARBĪBA: MŪSDIENU AUDZINĀŠANAS METOŽU PIELĀGOŠANA MĀCĪBU PROCESĀ

15:15-16:00

Izstādes viesis

BRĪVAIS LAIKS

16:00-16:30

Lieliska iespēja doties uz izstādes stendiem un iepazīties ar universitāšu pārstāvjiem, kā arī KALBA konsultantiem.

MNLIFE PERSONĪGĀS IZAUGSMES IEVADSEMINĀRS

16:30-18:30

Rītis Jurkenas / KALBA grupas dibinātājs, profesionāls konsultants karjeras un vidējās izglītības jautājumos

Jūs esat vieni no svarīgākajiem jauna cilvēka personības veidotājiem, tādēļ no sirds novērtējam Jūsu ieguldījumu skolēnu nākotnē. Šogad izstādē pievēršam Jums īpašu uzmanību – aicinām uz SPECIĀLI SAGATAVOTU PROGRAMMU SKOLOTĀJIEM! MNLIFEIievadsemināra laikā iepazīsieties ar:

1) Vairākām iedzimtības un inteliģences (angiski Multiple Natures and Intelligences) teorijām;
2) Harmonijas teorija: kā būt harmonijā ar sevi un pasauli;
3) Izsalkušo tīģeru koncepcija: kas notiek, kad mūsu nodarbošanās nesakrīt ar mūsu Iedzimtībām un Inteliģencēm, kādēļ mēs atliekam darbus vai nerodam motivāciju tiem;
4) Dabīgā komunikācija: kā viegli saprast otru cilvēku, viņa pasaules uztveri un kā runāt “viņa valodā”, izvairoties no konfliktiem.

Svarīgi! Ievadsemināra laikā tiks pielietoti videomateriāli, praktiskās aktivitātes norisināsies nelielās grupās, tiks pārbaudītas dzirdētās teorijas.

Izstādē Jūs sagaida:

– vairāk nekā 30 dažādu ārvalstu universitāšu un koledžu pārstāvji no visas pasaules
– viss par augstāko izglītību ārzemēs
– starptautiskie eksāmeni un to kursi
– apmaiņas programmas
– valodu nometnes ārzemēs
– radošās darbnīcas
– iedvesmas stūrītis
– karjeras konsultācijas
– speciāla programma skolotājiem

DODIETIES UZ IZSTĀDI AR KALBA AUTOBUSU!

Ja jūsu skola atrodas Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī vai Rēzeknē un jūs vēlaties ierasties uz izstādi ar KALBA organizēto autobusu, lūdzam reģistrēties līdz 24. septembrim. Ja jūsu skola atrodas citā Latvijas pilsētā, tomēr vēlaties izmantot KALBA autobusa iespējas, rakstiet uz studies@kalba.lv (minimālais skaits grupā – 15 cilvēki).

Aptuvenā cena*:
– Liepāja – Rīga – Liepāja: 11 EUR/pers.
– Daugavpils – Rīga – Daugavpils: 10 EUR/ pers.
– Rēzekne – Rīga – Rēzekne: 16 EUR/pers.
– Ventspils – Rīga – Ventspils: 12 EUR/pers.
*Cenas tiks precizētas reģistrējoties.

Kontakti reģistrācijai: studies@kalba.lv

Spiediet uz ‘Lejupielādēt pasākuma plakātu’, ar peles labo taustiņu noklikšķiniet uz fotoattēal un izvēlieties funkciju ’Saglabāt kā’, tad saglabājiet failu, kur nepieciešams.

IZSTĀDES DRAUGI

IZSTĀDES ORGANIZATORS

SKOLOTĀJIEM

IZSTĀDE 2019

BEZMAKSAS BIĻETES – AUGUSTS

KONTAKTI

+371 25638009

studies@kalba.lv