Semināru saraksts

12:20-12:40 – Satiec savu KALBA buddy!
KALBA konsultanti ir aizrautīgi profesionāļi, kuri mīl savu darbu! Šajā ievadseminārā tev būs iespēja uzzināt vairāk gan par pašu KALBA, gan par katru no mūsu konsultantiem, kā arī kādas būs tavas priekšrocības strādājot kopā ar mums. Nāc un iepazīsties ar savu KALBA buddy!
12:45-13:15 – Newcastle University (Lielbritānija)
Newcastle University ir viena no labākajām Lielbritānijas universitātēm ar ļoti plašu un interesantu programmu spektru. Atnāc uz tikšanos ar universitātes pārstāvi un iedvesmojies studijām Lielbritānijā!
13:20-13:50 – KALBA: Augstākā izglītība Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā
Vai tu šaubies par to, kura valsts tev būtu vispiemērotākā? Šis seminārs ir domāts tieši tev! KALBA profesionāļi tevi iepazīstinās ar galvenajām iezīmēm un atšķirībām, kas jāņem vērā izvēloties starp studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā. Izzini savu iespēju plašumu kopā ar KALBA!
13:55-14:35 – Vidējā izglītība un īsās programmas ārzemēs ar egoPERFECTUS
Vidējās izglītības sistēma ārvalstīs ir balstīta uz to, lai katram jaunietim palīdzētu sasniegt viņa labāko spēju potenciālu ne tikai akadēmiskajā jomā, bet arī pašizaugsmē un papildus interešu attīstībā. Sniedziet savam bērnam vislabāko!
14:40-15:00 – KALBA: Finansējums studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā
Vēlies studēt ārzemēs, bet tevi uztrauc finanšu jautājumi? KALBA profesionāļi tevi iepazīstinās ar iespējām saņemt finansējumu studiju maksas vai ikdienas izdevumu segšanai studentu vidū populārākajās valstīs: Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā. Atnāc un izkliedē savas bažas!
15:05-15:35 – Stenden University of Applied Sciences (Nīderlande)
Kādas priekšrocības sniedz studijas Nīderlandē un kāpēc šī valsts ir tik populāra studentu vidū? Nāc uz tikšanos ar Stenden University of Applied Sciences pārstāvi un iepazīsti gan valsti, gan universitāti un tās piedāvātās studiju programmas!
15:40-16:10 – Coventry University (Lielbritānija)
Coventry University ik gadu tiek atzīta par vienu no labākajām modernajām universitātēm Lielbritānijā. Arī studenti šeit ir ļoti apmierināti! Nāc uz tikšanos ar universitātes pārstāvi un uzzini, kādas ir studentu priekšrocības studējot šajā universitātē!
16:15-17:00 – Karjeras izvēle kopā ar egoPERFECTUS: pirmais solis pretim izcilībai
Karjeras izvēle ir viens no svarīgākajiem posmiem katra jaunieša ceļā uz veiksmīgu profesionālo nākotni. Ar nolūku mēs sakām “posms” nevis “brīdis” – jo, mūsuprāt, karjeras izvēle ir ļoti atbildīgs lēmums, kura pieņemšanai ir jāveic rūpīga savu prasmju, interešu un iespēju analīze. Un tam ir jāsāk gatavoties daudz agrāk nekā tev šķiet! Kā galu galā izdarīt pareizo izvēli?