Krišs Krickis

Lepazīsties ar Krišu un uzzini, kā viņam veicas aviācijas inženierijā

Es izvēlējos studēt Anglijā, jo globālās iespējas šeit ir daudz plašākas; vēlējos uzzināt, kā ir dzīvot un studēt arī citās valstīs, iepazīt dažādus cilvēkus. Tāpat vēlējos kļūt patstāvīgāks un uzsākt studijas ārpus Latvijas, šķita lielisks veids, kā to īstenot.
Sākumā es apmeklēju ikgadējo universitāšu izstādi Ķīpsalā, kur pirmo reizi tiku iepazīstināts ar KALBA komandu. Viņu palīdzība bija lieliska un visu pieteikšanās procesu KALBA padarīja vienkāršu un saprotamu. KALBA man palīdzēja ar visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu gan universitātei, gan studiju kredītam.
Es izvēlējos aviācijas un kosmosa sistēmu inženieriju, jo fizika un matemātika bija priekšmeti, kurus es vēlējos apgūt, un aviācija likās pati interesantākā no inženierzinātnēm.

Pats intereantākais, ka ir tik daudz cilvēku no ļoti dažādām valstīm un kultūrām, kas ir atbraukuši šeit ar tādu pašu mērķi kā Tu, un tas universitātē un visā pilsētā veido ļoti plašu kultūru spektru. Vēl ļoti interesanti liekas, ka šeit atrodas veikals ar Latviešu precēm… Tas palīdz, ja kādreiz ilgojies pēc mājām vai vēlies, kādu saldumu, kas nopērkams tikai Latvijā.

Lekciju nav daudz, katram priekšmetam tikai 3-4 stundas nedēļā, bet ļoti liela daļa darbu ir jāpilda un jāapgūst patstāvīgi ārpus lekcijām; uzdevumi ir jānodod laicīgi, lai tie neiekrātos par daudz un noslēgumā nepaliktu neizdarīts. Atmosfēra lielākoties ir forša, profesori ir draudzīgi un vienmēr gatavi palīdzēt, arī studenti ir pozitīvi.

Es esmu ļoti apmierināts ar savu izvēli studēt ārzemēs, jo tādējādi izkāpu ārpus savas komforta zonas un attīstos kā personība, satieku daudz dažādu intersantu cilvēku, kas pilnveido manu dzīvi.

Krišs Krickis, Coventry University, Aerospace Technology, 1 gads.

Related Posts

Hei!
Uzsāc savu veiksmes stāstu arī tu: reģistrējies pirmajai konsultācijai par studijām ārzemēs jau šodien!