Vai var iestāties ārzemēs bez IELTS?

Vai var iestāties ārzemēs bez IELTS?

Vēlies studēt Lielbritānijā, bet satraucies par savām angļu valodas zināšanām?

Aizpildi BEZMAKSAS angļu valodas testu un noskaidro savu zināšanu līmeni!

Atceries, ka ne visas universitātes pieprasa IELTS eksāmenu – lielai daļai pietiek ar augstu vērtējumu angļu valodā Atestātā, kā arī ir citas izdevīgas alternatīvas.

Tavas sekmes angļu valodas priekšmetā Atestātā, var kalpot kā lielisks tavu angļu valodas zināšanu apliecinājums un daudzas universitātes Lielbritānijā to akceptē kā iestājprasību, ja esi sasniedzis pietiekami augstu rezutātu! IELTS eksāmena kārtošana nav obligāta, ja vēlies studēt ārzemēs!

KALBA konsultants tev palīdzēs piemeklēt programmas, kurās var stāties tikai ar Atestāta vērtējumu angļu valodā, lieki netērējot laika un finanšu resursus, ejot papildus kursos un kārtojot papildus angļu valodas eksāmenus!

Ja tomēr tavā programmu sarakstā ir kāda universitāte, kas pieprasa IELTS, atceries, ka eksāmenu var kārtot arī pavasarī! Kad visas universitātes būs sniegušas atbildes, tad arī izvēlēsies 1-2 gala programmas un, iespējams, tās neprasa papildus eksāmena kārtošanu! Atceries, beigās tāpat studēsi tikai VIENĀ no izvēlētajām programmām! 

Nokārtojot KALBA bezmaksas angļu valodas testu, redzēsi vai tavs zināšanu līmenis ir pietiekams, lai iestātos universitātē!

Zemāk apskati, kurās universitātēs var stāties bez IELTS!

  • Solent University;
  • Northumbria Universit;
  • University of Greenwich;
  • Coventry University;
  • un daudzi citi.

Related Posts