studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Topošais absolvent! Nāc uz meistarklasi par līderību un saņem sertifikātu no ārvalstu universitātes BEZ MAKSAS!

Vai Tev bieži nākas klausīties apgalvojumos, lai dzīvē kaut ko sasniegtu, ir nepieciešama pieredze, jāizceļas pūlī, jābūt aktīvam vai jāiesaistās brīvprātīgo kustībā? Bingo! KALBA Tev piedāvā lielisku iespēju paveikt, ko vērtīgu un papildināt savu CV!

 

10. aprīlī plkst. 15.30 aicinām Tevi noklausīties vieslekciju par līderību, ko vadīs De Montfort University pārstāvis no  Lielbritānijas, kā arī noslēgumā saņemt oficiālu sertifikātu par noklausīto kursu.

Tieši līderības tēma  mūsdienu jauniešiem ir ļoti aktuāla, lai tie pārliecinošāk spētu virzīties nākotnes sapņu piepildīšanā. Jonathan Fisher-Jones, De Montort University dekāns, kas agrāk kalpojis Britu armijai Afganistānā un līdz šim brīdim ieguvis nenovērtējamu pieredzi starptautiskās izglītības nozarē, topošajiem studentiem sniegs iespēju labāk izprast, ko nozīmē līderība un kā visefektīvāk šīs līdera īpašības sevī attīstīt.

Pēc šīs tikšanās skolēniem radīsies pilnvērtīgāks priekšstats, kas ir efektīva līderība un kā līdera īpašības veiksmīgi var tikt pielāgotas uzņēmuma vidē, apgūstot attiecīgās iemaņas un metodes. Izmantojot dažādus piemērus par līderību, kas aizgūti gan esot kara laukā Afganistānā, gan esot vadītājam izglītības nozarē, tiks apskatīti būtiskākie līderības principi un pielietošanas metodes dzīvē. Topošajiem studentiem tas ir īpaši svarīgi, vēloties būt veiksmīgā pozīcijā ikvienā izglītības projektā, grupu darbā vai sabiedriskajā dzīvē.

Britu izglītības sistēma būtisku uzmanību pievērš praktisku iemaņu attīstīšanai, tādēļ studiju procesā tiek apgūts ne tikai akadēmiskais saturs. Šī tikšanās sniegs lielisku iespēju ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī “iepazīt” studiju ārzemēs kvalitāti.

Vēlies sevi droši saukt par līderi? Tiekamies 10. aprīlī plkst. 15:30 Islande Hotel konferenču zālē (Ķīpsalas iela 2, Rīga, LV-1048).

Pasākuma ieeja ir BEZ MAKSAS, tomēr vietu skaits ir ierobežots – REĢISTRĒJIES laicīgi!

Pasākuma programma:

  • Plkst. 15.30. Ierašanās un personvārdu pārbaude (Personvārdi tiks rakstīti uz sertifikātiem).
  • Plkst. 16:00. Ievadruna (KALBA komanda).Plkst. 16:15 – 16:45. Lekcijas sākums. Teorētiskā daļa.
  • Plkst. 16:45 – 17:15. Diskusija.
  • Plkst. 17:15 – 17:45. Ideju prezentēšana.
  • Plkst. 17:45 – 18:00. Noslēgums. Sertifikātu izsniegšana.