Tikšanās ar Vestminsteras Universitātes (University of Westminster) pārstāvi

Hei!

Cerams, esi labā noskaņojumā un jau nedaudz atpūties, ņemot vērā lielo karstuma vilni, kas pārņemis mūsu valsti! Vasara tikai sāk ieskrieties un mums tev ir lieliskas ziņas, ko nedrīkst laist garām!

25 jūlijā gaidām tevi mūsu birojā! Birojā ieradīsies Vestminsteras Universitātes pārstāvis Michele, kurš pastāstīs par studentu dzīvi Apvienotajā Karalistē un, protams, par mācībām Vestminsteras universitātē. Tu uzzināsi par studijām Londonā no pirmavota un saņemsi atbildes uz visiem saviem jautājumiem par to, kā studiju laikā atrast mājokli un darbu.

Vari uz tikšanos paņemt līdzi savu 12. klases atzīmju izrakstu vai vispārējās vidējās izglītības atestātu un jau tajā pašā dienā saņemt piedāvājumu studēt minētajā universitātē no šā gada septembra.

Vai tev šķiet, ka Atestāta sekmes vai centralizēto eksāmenu rezultāti varētu būt nepietiekami augsti, lai iestātos ārzemēs vai tepat Latvijas augstskolās? Vai arī vienkārši vēlies izmēģināt veiksmi un pieteikties studijām ārzemēs? Ar KALBA nekas nav nokavēts!

Tiekamies!

  • Tikšanās datums: 25. jūlijs
  • Tikšanās laiks: 16:00
  • Tikšanās vieta: „KALBA” birojs, Ģertrūdes iela 10–18, Rīga


REĢISTRĒJIES PASĀKUMAM ŠEIT! 

Reģistrējies BEZMAKSAS tikšanās reizei jau šodien – vietu skaits ierobežots

Related Posts