studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Tikšanās ar Essex University pārstāvjiem!​

Topošie studenti, aicinām jūs uz tikšanos ar vienu no Lielbritānijas populārākajām universitātēm! Tikšanās laikā būs iespēja iepazīties ar mācību metodēm un izglītības sistēmu, kāda tiek piedāvāta universitātēs Lielbritānijā, kā arī uzzināt vairāk par Essex University priekšrocībām. Papildus tam, varēsiet izvērtēt savas iespējas iestāties šajā iestādē, un saņemt atbildes uz visiem jautājumiem par studijām Lielbritānijā kopumā. PASĀKUMS BEZMAKSAS!

 


REĢISTRĒJIES

Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

  • Šī universitāte ir viena no vadošajām Anglijas izglītības iestādēm, kas ir starptautiski atzīta tieši augstās mācību kvalitātes dēļ.
  • Saskaņā ar nacionālās studentu aptaujas 2011. gada datiem, Eseksas Universitāte pēc tās mācību un izglītības kvalitātes ierindojās 20. vietā Anglijā.
  • Universitāte tiek lieliski novērtēta eksakto zinātņu, sociālo zinātņu un humanitāro zinātņu jomās, kuru mācību kvalitāte to ierindo starp 20 labākajām Anglijas augstskolām.
  • Eseksas Universitātes biznesa skola sagatavo lieliskus grāmatvedības un finanšu jomas speciālistus – tā ierindojas otrajā vietā Anglijā.
  • 2010. gadā universitātes Kolčesteras (Colchester) pilsētiņā uzbūvēts jauns mācību centrs, kurš izmaksājis 5 miljonus mārciņu.

Tikšanās ar Essex University pārstāvjiem

Tikšanās laiks – 23. novembris, plkst. 17.30

Vieta – Merķeļa iela 21, 201. kabinets (2.stāvā), Rīga

Reģistrācija ir OBLIGĀTA!


REĢISTRĒJIES