Tikšanās ar Buckinghamshire New University pārstāvi

Sveiks, nākamais student!
Nepalaid garām iespēju uzzināt par visiem studentu dzīves aspektiem no pirmavota: pie mums ciemosies Saimons (Simon) no Buckinghamshire New University, kurš ir apņēmies pastāstīt par to, ko patiesībā nozīmē studēt Anglijā, Buckinghamshire New University.
Buckinghamshire-New-University

Buckinghamshire New University ir pazīstama no XIX gadsimta. Šajā laikā ir mainījusies gan pati universitāte, gan tās vērtības. Šodien universitāte ir moderna un mūsdienīga augstskola, kas sagatavo lieliskus savas nozares speciālistus. Šī universitāte ir īpaši piemērota tiem, kuri grib dzīvot un mācīties klusā vietā, bet vienlaikus neatrauties no lielpilsētas trokšņa, jo no studentu pilsētiņas līdz Londonai ar vilcienu var nokļūt tikai pusstundas laikā.

Atnāc un saņem atbildes uz visiem saviem jautājumiem, kas saistīti ar studijām ārzemēs, dzīvi Lielbritānijā un iespējām mācīties tieši šajā augstskolā!

  • Nevilcinies un reģistrējies tikšanās reizei:
  • Datums: 11. februāris
  • Laiks: 16.00
  • Vieta: Ģertrūdes iela 10-18, Rīga, LV-1010, Latvija

Tikšanās ir lieliska iespēja ne tikai vairāk uzzināt par studentu ikdienu, bet arī pajautāt par starptautiskajiem studentiem piedāvātajām programmām universitātē, stipendijām un studiju apstākļiem. Starp citu, šis pasākums paredzēts ne tikai nākamajiem abiturientiem, bet arī ļoti motivētiem vienpadsmito klašu skolēniem, kuri meklē informāciju un profesionālu padomu. Nevilcinies un reģistrējies tikšanās reizei!

  • Daži interesanti fakti par Buckinghamshire New University universitāti:
  • Universitāte lepojas ar bagātu 125 gadu vēsturi un piedāvā visdažādākās augstas kvalitātes studiju programmas, sākot ar mākslas un dizaina jomu un beidzot ar veselības aprūpi, slimnieku kopšanu un pilotu sagatavošanu.
  • Universitāte ir investējusi vairāk nekā 100 milj. mārciņu savās auditorijās, mācību vidē, laboratorijās un kopmītnēs.
  • Studenti var izvēlēties vienu no divām universitātes pilsētiņām – Buckingamshire High Wycomber vai Middlesex (Uxbridge). Lai kad un kur tev nāktos studēt, jutīsies kā viesmīlīgas un drošas sabiedrības daļa, kurā netrūks arī interesantu aktivitāšu. High Wycomber pilsētiņa piesaista studentus ar savām cenām, un no Londonas to var sasniegt tikai 25 minūšu laikā.
  • 93% absolventu atrod darbu pirmo sešu mēnešu laikā pēc universitātes pabeigšanas (HESA Destination of Leavers from Higher Education Survey, 2016–2017).
  • 2018. gadā universitāte tika apbalvota ar sudraba medaļu par labu mācību kvalitāti, nelielām studentu auditorijām un ciešu studiju sasaisti ar darba tirgu.

Related Posts