studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Studijas Dānijā – veiksmīgai nākotnei!

Dānija ir slavena ne tikai ar patīkamiem cilvēkiem un lielo velosporta popularitāti, bet arī pilsētas Dānijā ir sakoptas – tajās tikpat kā nemana atkritumus, parki un zaļās zonas ir tīras, universitāšu ēkas ir modernas un pielāgotas studentu vajadzībām. Dānijas augstskolu prioritāte ir studenti un viņu vajadzības, tāpēc tur tu iegūsi ne vien teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas, un studijas būs aizraujošas un noderīgas!

Daži fakti par Dāniju un studijām tur:
  • Eiropas Savienības valstu pilsoņi Dānijā var iegūt bezmaksas izglītību;
  • vairāk nekā 80% Dānijas iedzīvotāju brīvi runā angliski;
  • šajā valstī ir ārkārtīgi zems bezdarba līmenis (tikai 4,9%!);
  • Dānija ir viens no iecienītākajiem ārzemju studiju galamērķiem;
  • Dānijas universitātēs studijas balstās problēmu risināšanas mācību metodikā, kas studentiem ļauj iegūt lielāku praktisko pieredzi.

Jautā vairāk informācijas par studijām Dānijā!

Augstākās izglītības sistēma Dānijā koncentrējas uz studentiem un viņu vajadzībām. Studiju laikā liela uzmanība tiek pievērsta radošuma attīstībai – tiek veicinātas jaunas idejas un kritiskā domāšana. Dānijas universitātēs pasniedz izcili profesionāļi, kuri ne tikai nodrošina teorētisku zināšanu apguvi, bet arī spēj palīdzēt dažādu problēmu gadījumā. Attiecības starp studentiem un pasniedzējiem Dānijas universitātēs ir ļoti sirsnīgas un draudzīgas, balstoties uz sadarbības principu.
Studijās Dānijā tu noteikti apgūsi ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas iemaņas. Dānijā liela uzmanība tiek pievērsta praktiskiem projektiem, tiek analizētas reālā darba industrijā sastopamas situācijas, un studiju laikā ir viegli iegūt darba pieredzi. Šī iemesla dēļ studenti spēj viegli atrast darbu, un drosmīgākie paši dibina savus uzņēmumus.
Vēl viens iemesls tam, kāpēc studijas Dānijā ir tik pievilcīgas, ir tas, ka tur netrūkst iespēju apvienot mācības ar darbu – parasti 2 mācību gadā. Vairumam studentu ir nepilnas slodzes darbs, un tie, kuri strādā 10–12 stundas nedēļā, var saņemt valsts atbalstu.

Vai tevi interesē studijas Dānijā? Iestāšanās Dānijas universitātēs notiek līdz 10. martam. Pasteidzies!

Jautā vairāk informācijas par studijām Dānijā!