Studē University of Hertfordshire un saņemt 4000 mārciņu stipendiju!

Vai plāno iegūt augstāko izglītību Lielbritānijā? Patīk Londona, tomēr tā šķiet par dārgu? Kā būtu, ja universitāte atrastos vien 20 minūšu braucienā no galvaspilsētas?

TIKAI ar KALBA – stājies University of Hertfordshire un pretendē saņemt stipendiju 4000 GBP (~4500 EUR) apmērā! TAS IR KAS NEBIJIS!

Piesakies bakalaura studijām University of Hertfordshire un saņem stipendiju, kas paredzēta daļējai studiju maksas segšanai! Vienu stipendijas laureātu noteiksim konkursa kārtībā rudenī pirms studiju uzsākšanas.

University of Hertfordshire ir uzkrājusi unikālu pieredzi aeronautikas inženierzinātnes, informācijas tehnoloģiju un jurisprudences studiju jomā. Šeit tāpat tiek sagatavoti ļoti spēcīgi paramediķi, farmakoloģijas, vēstures, biznesa, ģeogrāfijas un astrofizikas speciālisti.  Nepalaid garām šo iespēju, viss ir tavās rokās – piesakies studijām tieši tagad!

Sūti pieteikumu uz  University of Hertfordshire ar KALBA un piesakies unikālai stipendijai!

Tu vēlies uzzināt vairāk par University of Hertfordshire?

Vairāk par iestāšanos University of Hertfordshire un iespēju iegūt stipendiju uzzini pie mūsu KALBA konsultantiem. Sazinies ar mums jau šodien!

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK

Seko līdzi KALBA Facebook un Instagram profiliem!

Related Posts