studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Studē Nīderlandē – kvalitatīva izglītība par demokrātisku studiju maksu!

kvalitatīva izglītība Nīderlandē

Nīderlande savu nosaukumu aizguvusi no fakta, ka aptuveni 40% no šīs nelielās Eiropas ziemeļrietumu nācijas atrodas zem jūras līmeņa.

Papildus tradicionālajām asociācijām (vējdzirnavām, tulpēm un koka tupelēm) jāpiebilst, ka tā ir viena no visattīstītākajām un bagātākajām nācijām pasaulē ar lielāko iedzīvotāju skaitu pilsētās. Viena no blīvāk apdzīvotākajām Eiropas valstīm ir pazīstama ar savu toleranto attieksmi un liberālo ētiku. Nīderlandē pieejama kvalitatīva izglītība un tā lepojas ar daudzām varen lielām studentu pilsētām – tās atrodas netālu cita no citas, tādēļ ir vērts izbaudīt gleznainās lauku ainavas un doties uz tām izbraucienā ar velosipēdu.

Klikšķini uz zemāk esošajām ikonām, lai uzzinātu par populārākajām Nīderlandes universitātēm, studiju maksu un iestājprocesu!

Ieinteresēja studijas Nīderlandē? Sazinies ar mums jau šodien!

  • Nīderlandē ir 16, 9 miljonu iedzīvotāju, kas ir aptuveni tik, cik Dānijā, Somijā un Zviedrijā kopā skaitot.
  • Viena no trim ekonomiskās savienības Benelux dalībvalstīm kopā ar Beļģiju un Luksmeburgu.
  • Šī valsts lepojas ar veloceliņiem 15 000 km garumā, jo velosipēdu šeit ir vairāk nekā cilvēku!
Saziniens ar mums

 

Populārākās universitātēs NīderlandēStudiju maksa un iestājprocess

Izbaudi dinamisku un aktīvu studentu dzīvi Nīderlandē, kas piedāvā daudz prakses iespēju!

Rotterdam Business School  Studijas Rotterdam Business School nozīmē studijas dinamiskā ostas pilsētā Roterdamā, kas sniedz neizmērojamas iespējas attīstīt savu karjeru starptautiskā vidē. Populārākā studiju programma latviešu jauniešu vidū ir International Bussines and Management Studies (IBMS), un ne velti, jo pagājušajā gadā Roterdamā uzsāka darboties 80 jauni starptautiskie uzņēmumi. Diendienā Erasmus tiltu šķērso 9500 velosipēdistu. Vienmēr kustībā – šīs augstskolas un pilsētas galvenais moto.
Rotterdam business school
Hanze University of Applied Sciences  Universitāte atrodas vienā no lielākajām studentu pilsētām Groningenā. Aptuveni 20% Groningenas iedzīvotāju ir studenti. Universitāte plašā klāstā piedāvā bakalaura, maģistra programmas, kā arī iespēju doties apmaiņas programmā. Studiju procesā tiek integrēti praktiskie pētījumi un izmantotas citas inovatīvas mācību metodes. Šī ir lieliska iespēja studēt mūsdienīgā un modernā universitātē – ēkas un aprīkojums iekārtots pēc augstākajiem standartiem!
Hanze university of applies sciences
NHL Stenden University of Applied Sciences Šī universitāte piedāvā dažādu virzienu studiju programmas – sākot no biznesa un loģistikas studijām līdz pat pasākumu organizēšanai un tūrisma vadībai. Šai universitātei pieder 4 zvaigžņu viesnīca “Stenden University Hotel”, ko vada paši tūrisma vadības programmas studenti! Lūk, tā ir prakse! Universitātei pieder kempusi vairākās Nīderlandes pilsētās.
Steden University
Uzsākot studijas 2018. gada septembrī ES pilsoņiem studiju maksa ir 2060 EUR gadā.

Pieteikšanās termiņš augstākās izglītības iestādēm Nīderlandē ir 1. aprīlis.

KALBA palīdzēs pareizi izvēlēties universitātes un noformēs pieteikumu tavā vietā! Tāpat tiks sniegta informācija par iestājprocesa posmiem un veicamajām darbībām, par pieteikšanos studentu kopmītnēm, stipendijām u.c. jautājumiem.

Tiks atbildēts uz studentu jautājumiem arī pēc aizbraukšanas!

Ieinteresēja studijas Nīderlandē? Sazinies ar mums jau šodien!

Saziniens ar mums
Seko līdzi KALBA Facebook un Instagram profiliem!
[juicer name=”kalba-lv”]