studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Studē maģistrantūrā University of Birmingham un saņem 2000 mārciņu stipendiju!

Esi ambiciozs un tevi interesē maģistrantūras studijas pētnieciskās ievirzes universitātē Lielbritānijā? Vai esi domājis, cik tas varētu izmaksāt, un kā kļūt par studentu?

Iestājies maģistrantūras studijās University of Birmingham, kas piedāvā stipendiju 2000 mārciņu apmērā! Šī summa paredzēta studiju maksas segšanai, un to piešķirs tikai 100  maģistrantūras studentiem, kas uzsāks studijas 2018. gada rudenī! Tev ir lieliskas izredzes būt vienam no stipendiātiem!

Stipendija noderēs tiem, kas izmantos Lielbritānijas valsts piešķirto finansējumu maģistrantūras studijām (Masters Loan). Izmantojot stipendiju, studenti varēs papildus līdzekļus atvēlēt dzīvošanas izmaksu segšanai.

University of Birmingham ir viena no senākajām un akadēmiski spēcīgākajām universitātēm Lielbritānijā. Tā ir viena no 24 universitātēm, kas ietilpst pasaulē zināmajā prestižajā Russell Group universitāšu apvienībā. Maģistrantūras programmu  klāsts University of Birmingham ir ļoti plašs – izdari izvēli un izmaini savu nākotni!

Sūti pieteikumu uz  University of Birmingham ar KALBA un piesakies stipendijai līdz 31. janvārim!

Noskaties drona uzņemto video tūri University of Birmingham kampusā un iedvesmojies studijām!

 

 

Vairāk par iestāšanās procesu University of Birmingham maģistrantūras programmās un iespēju saņemt stipendiju uzzini pie mūsu KALBA konsultantiem. Sazinies ar mums jau šodien!

SAZINIES AR MUMS

Seko līdzi KALBA Facebook un Instagram profiliem!