studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

Starptautiskā maģistrantūras un izlīdzinošo studiju izstāde 2020

Maģistrantūras studijas ārzemēs

27. februāris Rīga

Aicinām uz BEZMAKSAS pasākumu, kur varēsiet atrast visu informāciju par jūsu iespējām turpināt studijas un attīstīties ārzemēs. Saņemiet atbildes uz saviem jautājumiem, piedalieties semināros un komunicējiet ar ārvalstu universitāšu pārstāvjiem.

Starptautiskā maģistrantūras un izlīdzinošo studiju izstāde 2020

RĪGA

Maģistrantūras un izlīdzinošo studiju izstāde

2020-02-27 16:00

2020-02-27 20:00

Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes iela 55, Rīga

Izstādes pamattēmas

Maģistrantūras studijas

Uzziniet visu, kas jāzina par maģistrantūras studijām ārzemēs: nepieciešamās atzīmes, studiju specifika un priekšrocības, iespējas pēc studijām, finanses un maģistrantu ikdiena ārzemēs.

Izlīdzinošās studijas

Esat beiguši koledžu vai citu neuniversitātes tipa augstskolu, iesākuši bakalaura studijas Lietuvā, bet gribat mainīt mācību vidi? Izvēlieties Top-up izlīdzinošās studijas un iegūstiet bakalaura grādu.

MBA vadītāju apmācības

Ja jums jau ir vadības pieredze un gribat neatpalikt no šodienas aktualitātēm, nodibināt jaunus starptautiskus sakarus ar savas nozares speciālistiem, izvēlieties MBA vadītāju maģistrantūru.

Ko darīt izstādē?

 • Saņemiet atbildes uz visiem jautājumiem par maģistra studijām Lielbritānijā.
 • Satiecieties ar universitāšu pārstāvjiem un pārrunājiet savas studiju iespējas.
 • Uzziniet vairāk par MBA vadītāju mācībām.
 • Smelieties jaunas idejas par augstāko izglītību un karjeru lekcijās un semināros.
 • Uzziniet, kā uzlabot savu koledžas diplomu līdz universitātes diploma līmenim.
 • Noskaidrojiet visu par iespēju pabeigt bakalaura studijas ārzemēs, ja esat iesākuši tās Latvijā.

Programma

16:30-16:50

Kas jāzina par maģistra studijām ārzemēs?

Prāto par maģistra studijām ārzemēs? Mēs dalīsimies savā pieredzē! Semināra laikā uzzināsi, kurās valstīs studēt maģistrantūrā ir visizdevīgāk, kur studijas var apvienot ar darbu, kā arī uzzināsi studiju ilgumus. Tāpat uzzināsi, ko iesākt, ja bakalaura studijas beidzi vienā nozarē, bet maģistra studiju ietvaros, vēlies izmēģināt, ko jaunu.

17:10-17:30

Kā izskatītos tava ikdiena, izvēloties maģistra studijas ārzemēs?

Esi vienu soli priekšā: uzzini, kā izskatīsies tavas maģistra studijas ārzemēs un kā visefektīvāk izmantot sniegtās iespējas studiju laikā. Dalīsimies praktiskos ieteikumos par dzīvošanu ārzemēs, lekcijām, studentu savienībām, prakses un darba iespējām.

17:50-18:10

Maģistra studiju ārzemēs finansēšana

Studiju finansējums: cik, kā, kam, kur? Visas atbildes vienuviet. Uzzini, kam var tikt piešķirts finansējums, kādi ir tā nosacījumi un kā sakārtot nepieciešamos pieteikšanās dokumentus. Viss patiešām ir vienkārši, kad uzticies profesionāļiem!

18:30-18:50

Maģistra studentu veiksmes stāsti

Studējošo un jau absolvējušo maģistra studentu stāsti un ieteikumi par studijām, karjeru, dzīves iespējām. Atnāc un uzzini par plašajām iespējām no pašiem studentiem!

Dalībnieki

Maģistra studijas ļauj pievērsties nākamajai specialitātei un gūt konkrētas, profesijai nepieciešamās zināšanas. Apmeklē mūsu izstādi un uzzini par savām iespējām turpināt studijas ārzemēs un iegūt starptautisko maģistra grādu. Pat ja esi nolēmis turpināt studijas savā mīļajā universitātē Lietuvā vai pēc bakalaura studiju programmas absolvēšanas doties darba tirgū, tomēr iegriezies, paplašini savu redzesloku un uzzini par jaunumiem akadēmiskajā pasaulē un darba tirgū.

Maģistra studijas

Maģistra studijas Lielbritānijā atver durvis darba iespējām visā pasaulē, ļauj pārbaudīt sevi jaunās lomās, reālos darba apstākļos vai izvēlēties vispiemērotāko studiju ilgumu un veidu.

 • Jaunie vadītāji, darba devēji arvien lielāku uzmanību pievērš nevis tam, kādu specialitāti ir apguvis potenciālais darbinieks, bet cik kvalitatīvas studijas viņš ir beidzis. Lielbritānijā var izvēlēties starp daudzām universitātēm.
 • Liela uzmanība praksei. Daļai specialitāšu ir placement studiju gads, kuru pavadīsi, strādājot starptautiskā uzņēmumā. Tā tu varēsi izmēģināt sevi specialitātei atbilstošā darbā, kas dažreiz nav iespējams pat vairākus gadus pēc studijām.
 • Studiju ilgums. Parasti maģistra studijas Lielbritānijā ilgst vienu gadu, bet ir arī specifiskas specialitātes, kurās maģistrantūras ilgums ir līdz 20 mēnešiem. Un tas vēl nav viss: maģistra diplomu var saņemt arī tālmācības ceļā vai nepilna laika studijās, tikai tādā gadījumā studiju ilgums ir līdz trīs reizēm lielāks nekā parasti (trīs gadi viena gada vietā).
 • Lielbritānijā drīkst izvēlēties maģistrantūras specialitāti, kas atšķiras no bakalaura studijās iegūtās, tāpēc, ja tu domā par studiju virziena maiņu, ir vērts plašāk painteresēties par šo iespēju.
 • Vairākums universitāšu piedāvā dažādas studiju finansēšanas programmas un stipendijas.

Izlīdzinošās studijas/studiju turpināšana

Jau drīzumā pabeigsi mācības koledžā? Varbūt gribi cita veida studijas savā jomā, nekā tās ir tagad, bet neveicas ar Erasmus?

Ja tu jau esi pabeidzis divgadīgu vai trīsgadīgu bakalaura studiju programmu, vari izvēlēties Top-Up viena gada studijas Lielbritānijā un saņemt starptautisko bakalaura diplomu. Šis nosacījums attiecas arī uz tiem, kuri ir absolvējuši koledžu: savu neuniversitātes bakalaura grādu viena gada laikā var uzlabot līdz universitātes līmenim.

Interesē, kā viss notiek? Kādas ir prasības, cenas, iespējamās studiju programmas? Izstādē Lielbritānijas universitāšu pārstāvji atbildēs uz visiem tev aktuāliem jautājumiem.

Vadītāju mācības: MBA

Studiju programmas paredzētas vadītājiem, kuri vēlas, lai viņu zināšanas ietu roku rokā ar tirgu. Kaut gan iegūstamais grāds atbilst tradicionālajam maģistra grādam, studenti ir ne tikai tādi, kuri beiguši bakalaura studijas, bet cilvēki, kuriem jau ir vismaz dažu gadu darba pieredze.

Diemžēl vadītāja amatā mēs nereti ieslīgstam savā sfērā, atrodamies attiecīgajā cilvēku lokā un iegūt jaunas zināšanas, piedzīvot jaunus izaicinājumus un nodibināt jaunus kontaktus ir grūti. Nemitīgā darbu virpulī sistematizēt, analizēt jaunu informāciju un to pārbaudīt tiešām neatliek laika. MBA kurss visu to nodrošinās.

Pirmām kārtām pasniedzēji izsniegs jaunākos materiālus, uzdos jūsu pārstāvētai jomai aktuālus uzdevumus, iesaistīs diskusijās, kas palīdzēs paplašināt redzesloku.

Studiju laikā varēs iepazīties ar jauniem cilvēkiem, savu nozaru speciālistiem, kuri jau ir pārbaudījuši to vai citu ideju un guvuši konkrētu pieredzi. Turklāt tie ir cilvēki, ar kuriem tu vari atrast kopējos saskares punktus un sadarboties.

MBA grāds tiek īpaši novērtēts darba devēju starptautiskajā tirgū.

Protams, šīs studiju programmas nav paredzētas visiem: tās maksā dārgāk un izceļas ar savu intensitāti. Izstādē ne tikai vairāk uzzināsi par šīm studiju programmām un saņemsi atbildes uz saviem jautājumiem, šeit tu iegūsi arī reālu izpratni par to, vai tev šīs studiju programmas varētu būt piemērotas.