studies@kalba.lv   |   +371 25638009
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Semināru cikls “Augstākā izglītība Lielbritānijā ar KALBA”

Vai apsver iespēju studēt ārzemēs, bet neesi līdz galam izplānojis šo lēmumu? KALBA tev piedāvā apmeklēt informatīvu semināru ciklu, kura ietvaros sniegsim informāciju par to, kā veikt tev piemērotu karjeras izvēli, kādēļ izvēlēties studijas ārzemēs, sniegsim meistarklasi veiksmīgas motivācijas vēstules tapšanā un rīkosim atsevišķu tikšanos tieši vecākiem.

Semināru cikla mērķis ir motivēt studētgribētājus ārzemēs un palīdzēt veiksmīgi iestāties izvēlētajās universitātēs!

 

Datums Semināra tēma
25. oktobrī,

plkst. 17:00

(LV)

Karjera. Studijas Lielbritānijā

Vai jau zini, kura studiju programma ir Tev vispiemērotākā? Kā pareizi izvēlēties karjeras ceļu? Atbildēsim uz šiem un citiem ar karjeru saistītiem jautājumiem.

Otrajā semināra daļā stāstīsim un jautāsim arī Tev, kādēļ izvēlēties studijas ārzemēs un tieši Lielbritānijā? Šai valstij ir daudz, ko piedāvāt! Stāstīsim interesantus studentu stāstus, dalīsimies pieredzē un informēsim par studiju finansējumu, iestājprasībām un daudz ko citu! Apmeklē semināru un esošās šaubas par studijām Lielbritānijā, pārvērt pārliecībā!

1. novembrī,

plkst. 17:00

(LV)

Veiksmīgas motivācijas vēstules meistarklase

Cik garai jābūt motivācijas vēstulei? Kas ir pieminēšanas vērts, un ko labāk noklusēt izvēlētajām universitātēm? Mēs sniegsim tev padomus kā uzrakstīt veiksmīgu motivācijas vēstuli, kas patīkami pārsteigs uzņemšanas komisiju.

15. novembrī,

plkst. 18:00
(LV)

Vecāku pēcpusdiena

Esi mamma vai tētis 12.klases jaunietim, kurš interesējas par studijām ārzemēs? Vai arī esi pieteicies studijām Lielbritānijā ar KALBA un jau sen vēlējies iepazīstināt savus vecākus ar svarīgākajiem jautājiem par studijām ārzemēs? KALBA sniegs informatīvu semināru jūsu vecākiem un atildēs uz vecāku jautājumiem!*

*semināra norises vieta tiks precizēta neilgi pirms pasākuma

 

Tikšanās vieta: KALBA – ārzemju izglītības konsultāciju centrs

  • Adrese: Merķeļa iela 21, 201. kab. (2. stāvs), Rīga

Pasākuma valoda: latviešu

Ieeja visos pasākumos  bez maksas

Reģistrācija pasākumam – obligāta!

 

Ja tev ir kāds jautājums par šo pasākumu vai citiem KALBA piedāvātajiem pakalpojumiem, sazinies ar mums pa e-pastu studies@kalba.lv

Seko KALBA Facebook un Instagram profiliem!