Semināri novembrī “Augstākā izglītība Lielbritānijā ar KALBA”

Sveiks!
Vai apsver iespēju studēt ārzemēs, bet neesi līdz galam izplānojis šo lēmumu? KALBA tev piedāvā apmeklēt informatīvus seminārus, kuru ietvaros sniegsim informāciju par to, kā veikt tev piemērotu karjeras izvēli, kādēļ izvēlēties studijas ārzemēs, kā arī sniegsim meistarklasi veiksmīgas motivācijas vēstules tapšanā.
Semināru mērķis ir motivēt studētgribētājus ārzemēs un palīdzēt veiksmīgi iestāties izvēlētajās universitātēs!

Datums: 7. novembrī, plkst. 17:00 (LV)

Semināra tēma: Karjera. Studijas Lielbritānijā

Vai jau zini, kura studiju programma ir Tev vispiemērotākā? Kā pareizi izvēlēties karjeras ceļu? Atbildēsim uz šiem un citiem ar karjeru saistītiem jautājumiem. 

Otrajā semināra daļā stāstīsim un jautāsim arī Tev, kādēļ izvēlēties studijas ārzemēs un tieši Lielbritānijā? Šai valstij ir daudz, ko piedāvāt! Stāstīsim interesantus studentu stāstus, dalīsimies pieredzē un informēsim par studiju finansējumu, iestājprasībām un daudz ko citu! Apmeklē semināru un esošās šaubas par studijām Lielbritānijā, pārvērt pārliecībā!

Datums: 21. novembrī, plkst. 17:00 (LV)

Semināra tēma: Veiksmīgas motivācijas vēstules meistarklase

Cik garai jābūt motivācijas vēstulei? Kas ir pieminēšanas vērts, un ko labāk noklusēt izvēlētajām universitātēm? Mēs sniegsim tev padomus kā uzrakstīt veiksmīgu motivācijas vēstuli, kas patīkami pārsteigs uzņemšanas komisiju.

  • Tikšanās vieta: KALBA – ārzemju izglītības konsultāciju centrs
  • Adrese: Ģertrūdes iela 10-18, (3. stāvs), Rīga
  • Pasākuma valoda: latviešu
  • Ieeja pasākumā: bez maksas
  • Reģistrācija pasākumam – obligāta!

Ja tev ir kāds jautājums par šo pasākumu vai citiem KALBA piedāvātajiem pakalpojumiem, sazinies ar mums pa e-pastu studies@kalba.lv 

Seko KALBA Facebook un Instagram profiliem!

Related Posts