studies@kalba.lv   |   +371 67304428
IZGLĪTĪBAS IZSTĀDE

Piesakies jebkurā universitātē Lielbritānijā, Dānijā un Nīderlandē pilnīgi BEZ MAKSAS!

KALBA ir sagatavojusi pārsteigumu visiem, kuri plāno iegūt augstāko izglītību ārzemēs! Tikai NOVEMBRĪ – pieteikuma noformēšana ar KALBA jebkurā universitātē Lielbritānijā, Dānijā un Nīderlandē ir pilnīgi BEZ MAKSAS! Pasteidzies pats! Informē draugus!

“Bez maksas” parasti nozīmē “ar slēptām izmaksām”, vai ne? Tomēr ar KALBA uztraukumam nav pamata – mēs tavā vietā segsim pat UCAS reģistrācijas maksu, sūtot pieteikumu Lielbritānijas universitātēm! Mūsu galvenais mērķis – sniegt tev neierobežotas iespējas piepildīt sapni par studijām ārzemēs, tāpēc visu novembri BEZ MAKSAS pieteikumu ar mūsu palīdzību varēsi noformēt uz JEBKURU universitāti Lielbritānijā, Dānijā un Nīderlandē!

Atgādinām, ka pirmais pieteikumu iesniegšanas termiņš Lielbritānijas universitātēs ir 15. janvāris! Neatliec šo procesu uz pēdējo brīdi un parūpējies par pieteikuma nosūtīšanu līdz decembra vidum, lai Jauno gadu vari sagaidīt ar labi padarīta darba sajūtu:

  • Termiņš pieteikumiem Dānijas universitātēm – 15. marts.
  • Termiņš pieteikumiem Nīderlandes universitātēm – no 1. janvāra līdz augustam (atkarībā no universitātes).
Kāpēc stāties Lielbritānijas, Dānijas un Nīderlandes universitātēs ar KALBA?

KALBA profesionālie izglītības konsultanti palīdzēs tev ne tikai piemeklēt piemērotāko universitāti un studiju programmu, bet būs arī tavs atbalsts katrā iestāšanās procesa solī. Mūsu mērķis ir ar savu universitātes izvēli apmierināts students, kurš ir gatavs piepildīt savus vispārdrošākos nākotnes sapņus!

Kā tev var palīdzēt KALBA:

  • palīdzēsim ar tev piemērotākās valsts, universitātes un studiju programmas izvēli;
  • sniegsim informāciju par pieteikumam nepieciešamajiem dokumentiem, studiju finansējuma un stipendiju pieejamību;
  • aizpildīsim uz nosūtīsim pieteikumus tevis izvēlētajām universitātēm;
  • paskaidrosim, kā uzrakstīt lielisku motivācijas vēstuli;
  • segsim UCAS reģistrācijas maksu (Lielbritānijā);
  • palīdzēsim rezervēt dzīvesvietu studentu viesnīcā, un pastāstīsim, kā meklēt dzīvesvietu privātajā sektorā.

 

Augstākās izglītības ārzemēs iespējas ir neierobežotas! Arī tad, ja vēl nezini, ko vēlies studēt, atnāc pie mums uz konsultāciju – palīdzēsim izvēlēties piemērotāko programmu atbilstoši Tavām interesēm un iespējām!

Izmanto savu iespēju pieteikties jebkurā Lielbritānijas, Dānijas un Nīderlandes universitātē PILNĪGI BEZ MAKSAS – tikai NOVEMBRĪ un tikai ar KALBA! Pārsteidz sevi Ziemassvētkos – kļūsti par ārzemju universitātes studentu!

Kā to izdarīt? Ļoti vienkārši! Zvani mums vai raksti jau šodien! Pastāstīsim kā pieteikties un palīdzēsim pieņemt lēmumu!

Seko KALBA Facebook