studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Nāc uz KALBA stendu izstādē SKOLA 2019!

No 1. līdz 3. martam Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies ikgadējā izglītības izstāde SKOLA 2019. Arī šogad izstādē varēsi sastapt KALBA studiju konsultantus, uzdot jautājumus ārvalstu universitāšu pārstāvjiem, klausīties prezentācijas un piedalīties izklaidējošos konkursos!

Sper pirmos soļus veiksmīgas nākotnes virzienā – padomā par savām vēlmēm. Ja esi pārliecināts, ka zini, ko vēlies darīt nākotnē – lieliski! Tomēr, ja nejūti pārliecību par nākotnes plāniem, tad vajadzēs nedaudz padarboties – KALBA izstādes ietvaros tev ir sagatavojusi ideālu darbības plānu!  

Nāc uz KALBA stendu!

1. Uzzini visu par ārvalstu universitātēm

Uzzini visu par ārvalstu universitātēm, studiju programmām, studiju finansējuma iespējām un savām izredzēm, kā potenciālajam studentam.

2. Unikāla iespēja! KALBA partneruniversitāšu pārstāvji, ko varēsi sastapt mūsu stendā!

Izmanto unikālu iespēju vienas dienas laikā vienuviet parunāt ar 13 dažādu augstskolu pārstāvjiem no Dānijas, Nīderlandes un Lielbritānijas, lai uzzinātu par katras mācību iestādes priekšrocībām!

3. Apmeklē informatīvas prezentācijas:
  • „Sagatavošanās karjerai: no pirmklasnieka līdz absolventam“ – kliedēsim šaubas par pareizā karjeras ceļa izvēli.
  • Savukārt “KALBA sarunas: studiju ārzemēs aizkulises” prezentācijas laikā ar telefona aplikācijas palīdzību, varēsi uzdot interesējošus jautājumus pieredzējušiem studiju konsultantiem, kas paši ir studējuši ārzemēs!
4. Piesakies individuālai bezmaksas konsultācijai:

Piesakies individuālai bezmaksas konsultācijai pie KALBA studiju konsultanta, lai visprecīzāk uzzinātu visu informāciju par studijām, dokumentu sagatavošanu un pieteikuma termiņiem!

5. Pārbaudi veiksmi KALBA spēlē!

Pildi atraktīvus uzdevumus, atbildi uz jautājumiem, iegriez laimes ratu un laimē vērtīgas balvas!

Tiekamies izstādē SKOLA 2019 jau pavisam drīz!

  • 1. un 2. martā 10:00-18:00
  • 3. martā – 10:00-17:00
  • Ķīpsalas izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīgā
 

! Ja esi izvēlējies specialitāti, bet mācies 9. vai 10. klasē, padomā par iespēju iegūt vidējo izglītību ārzemēs. Izstādē būs arī mūsu draugi un sadarbības partneri egoPERFECTUS, kuru stendā varēsi uzzināt visu par nometnēm ārzemēs, vidējo izglītību ārzemēs un apmaiņas programmām!

Vairāk informācijas:  Facebook (Kalba.Lv) un Instagram (@kalba.lv)!

ATCERIES! Stājies ar KALBA visās Lielbritānijas universitātēs un lielākajā daļā Dānijas un Nīderlandes universitāšu BEZ MAKSAS!

Mēs lieliski pārzinām iestājprocesus ārvalstu universitātēs, tādēļ, ja ir radušies jautājumi, droši vērsies! Konsultācijas laikā ieteiksim, kā:

  • izvēlēties atbilstošu specialitāti, universitāti un valsti;
  • sakārtot pieteikuma dokumentus (un tos nosūtīsim);
  • uzrakstīt izcilu motivācijas vēstuli;
  • atrast dzīvesvietu un darbu;
  • iegūt finansējumu studijām.
Reģistrējies BEZMAKSAS individuālai konsultācijai!