Latvieši ārzemēs: studentu pieredzes stāstu vakars

Ja viņi to var, arī Tu to vari! Atnāc un iedvesmojies!

Tev ir lieliska iespēja iejusties topošā studenta ādā un saprast, kādi izaicinājumi un piedzīvojumi Tevi sagaida, ja izvēlēsies studijas ārzemēs! 

19. decembrī, plkst. 16:00 aicinām brīvā atmosfērā satikt KALBA studentus, kas veiksmīgi studē ārzemēs, un kuri labprāt dalīsies pieredzē ar vērtīgiem padomiem, interesantiem stāstiem par to, kā viņi uzsākuši studijas ārzemēs un kā tas šobrīd ir izmainījis viņu dzīves.

Brīvi varēsi uzdot tieši sev interesējošus jautājumus par universitātes dzīvi, studijām, brīvo laiku, finansēm un izmaksu plānošanu, kā arī daudz ko citu! Atceries, neatbilstošu jautājumu nav!

  • Vieta: KALBA birojs, Ģertrūdes iela 10-18, Rīga
  • Laiks: plkst. 16:00

Nezini, ar ko sākt?

Ir jautājumi par studijām ārzemēs? Mēs varam uz tiem atbildēt – sniedzam konsultācijas Baltijas valstīs ilgāk, nekā tu dzīvo uz šīs zemes! Ik gadu apmeklējam dažādas ārvalstu universitātes un aicinām ciemos to pārstāvjus. Nevilcinies, reģistrējies konsultācijai un saņem atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

  • Varam satikties sarunai Rīgā, bet, ja nevari pie mums atbraukt, konsultējam arī telefoniski vai izmantojot e-pastu, Skype, Messenger.

REĢISTRĒJIES KONSULTĀCIJAI

    Related Posts