studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Konsultējam par studijām ārzemēs bez maksas

Vēlies kļūt patstāvīgāks, iepazīt jaunas kultūras un studēt starptautiskā universitātē modernā studiju vidē? Padomā par iespēju studēt ārzemēs!

Protams, populārākais studiju galamērķis aizvien ir Anglija. Jā, tās ir maksas studijas, bet ES pilsoņi saņem 100% finansējumu. Turklāt, ir iespēja strādāt, cik vien vēlies, jo darba stundu skaits netiek ierobežots.

Lielbritānija vienmēr ir bijusi atpazīstama ar saviem augstajiem izglītības kvalitātes standartiem. Ikviena universitāte iegulda milzu līdzekļus laboratoriju, bibliotēku, datorklašu labiekārtošanai un citu mācību metožu uzlabošanai.

Daudzi jaunieši nepievērš uzmanību vai paiet garām informācijai par studijām ārzemēs, jo patiesībā, nemaz nezina, no kā var izvēlēties un kādas ir iespējas. Tādēļ esam mēs. Mēs sniedzam visu nepieciešamo informāciju par studijām ārzemēs BEZMAKSAS individuālajās konsultācijās, uz kurām vienmēr laipni aicināti arī vecāki vai draugi. Konsultācijās sniedzam atbildes uz visiem jautājumiem un dāvinām studiju ārzemēs ceļvedi FRESHMAN.

Ja vēlies izmēģināt savu veiksmi, piesakoties studijām ārzemēs, mēs BEZ MAKSAS palīdzēsim tev uzrakstīt lielisku motivācijas vēstuli, sakārtot visus nepieciešamos dokumentus, koordinēsim tava pieteikuma procesu un vasarā tiksimies, lai pirms aizbraukšanas sniegtu praktiskus padomus, kā vislabāk sagatavoties jaunajam dzīves posmam!

Ja pagaidām vēlies tikai painteresēties, šobrīd nav konkrētu jautājumu, bet vēlies spert pirmo soli – aicinām apmeklēt bezmaksas pasākumus par studijām ārzemēs. Reģistrācija šeit >>

Neliela piezīme tiem, kas uztraucas par emigrāciju un demogrāfisko situāciju valstī – studijas ārzemēs pilnīgi noteikti nav pielīdzināmas emigrācijai. Raugieties uz šo no cita skatpunkta – ārzemēs jūs iegūsiet jaunas zināšanas, starptautisku praksi, patstāvību un pieredzi. To visu varēsiet atvest atpakaļ uz Latviju un veiksmīgi konkurēt vietējā darba tirgū.