studies@kalba.lv   |   +371 25638009
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Kas studijas Nīderlandē dara tik pievilcīgas?

Nīderlande ir slavena ne vien ar savām vējdzirnavām, košajiem tulpju laukiem un nebeidzamajiem veloceliņiem – tā ir arī viena no ekonomiski spēcīgākajām valstīm Eiropā. Šī valsts ir lieliski piemērota ne tikai studijām un ceļošanai, bet tā piedāvā arī iespēju iepazīt dažādas kultūras un izbaudīt īstu studenta dzīvi!

Īsumā par studijām Nīderlandē:
  • Nīderlandē iegūta augstākā izglītība tiek augstu novērtēta visā pasaulē;
  • studijas notiek angļu valodā;
  • vairumam universitāšu IELTS eksāmens nav obligāts;
  • bakalaura studijas ilgst 3–4 gadus, savukārt maģistra studijas – 1 līdz 2 gadus;
  • studiju laikā studējošajiem ir iespējams gan strādāt, gan arī saņemt valsts atbalstu;
  • studijas balstītas uz praktisku situāciju risināšanu (Problem Based Learning);
  • pieteikties studijām var līdz 1. aprīlim.
Jautā vairāk informācijas par studijām Nīderlandē!

Iezīme, kas raksturo studijas Nīderlandē, ir to augstā kvalitāte: mācību procesā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, un liela uzmanība tiek pievērsta starptautiskajām studiju programmām. Nīderlandē studiju programmu izstrādē ņem vērā studentu atsauksmes, un tās ir orientētas uz praktisku iemaņu uzlabošanu un to pielietojumu reālos industrijas apstākļos. Universitāšu pasniedzēji novērtē studentu iekšējo motivāciju un māca meklēt nestandarta risinājumus radošuma veicināšanai, strādājot gan grupās, gan arī patstāvīgi.

Kas tevi sagaida studiju gados? Dažādi problēmu risināšanā balstīti projekti, kas iedrošina izlauzties no stereotipiskas domāšanas, rast jaunas idejas un veikt zinātniskus atklājumus, kurus iespējams viegli pārvērst sekmīgos uzņēmējdarbības projektos. Absolventi un tie, kuri vēl studē Nīderlandē, atzīst, ka izdarītā izvēle ir lielisks ieguldījums nākotnē.

Vai tevi interesē studijas Nīderlandē? Sazinies ar KALBA studiju konsultantu un reģistrējies bezmaksas konsultācijai! Tās laikā KALBA konsultants tevi informēs vairāk par studijām šajā brīnišķīgajā valstī!

Jautā vairāk informācijas par studijām Nīderlandē!