studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Nāc uz tikšanos ar Bournemouth University 21. martā!

bournemouth-university

Apmeklē tikšanos ar Bournemouth University 21. martā, plkst. 13:00, un uzzini vairāk par tās piedāvātajām studiju programmām un par studijām Lielbritānijā kopumā. Dalība pasākumā bez maksas, taču iepriekšēja reģistrācija ir obligāta! Pasākuma valoda – angļu.

Bournemouth University tev ir iespēja izvēlēties no 782 piedāvātajām programmām tādās jomās kā zinātne, mediju studijas, dizains, inženierzinātnes, biznesa vadība, veselība un sociālā labklājība, tūrisms. Katra studiju programma sevī ietver prakses iespējas, kas ļauj tev iegūt neatsveramu darba pieredzi jau mācību laikā.

Tikšanās laikā universitātes pārstāvji tev sniegs atbildes uz jautājumiem par studiju programmām, pastāstīs par iestāšanās procesu un informēs par portfolio vērtēšanas kritērijiem, ja būsi izvēlējies kādu no mākslas programmām. Nāc un iegūsti atbildes uz jautājumiem par studijām Lielbritānijā un tevis izvēlēto specialitāti!

Nepalaid garām iespēju! Reģistrējies pasākumam un sāc savu nākotnes plānu īstenošanu jau šodien! Dalība pasākumā bez maksas.

Kad un kur?

  • 21 marts, otrdiena, 13:00 – 14:30, Vaļņu ielā 5, Vecrīgā (personalizētas izglītības kompānijas egoPERFECTUS ofisā)

Reģistrēšanās pasākumam ir obligāta!


  • Atgādinām, ka ar Kalba.Lv palīdzību, tu vari iesniegt dokumentus jebkurā Lielbritānijas universitātē PILNĪGI BEZ MAKSAS!
  • Tev joprojām ir iespēja pieteikties universitātē Lielbritānijā – dokumentu pieņemšana turpinās!
  • 2017./2018. mācību gadā Lielbritānijā joprojām ir pieejams studiju kredīts.
  • Seko līdzi jaunumiem Kalba.Lv Facebook un Instagram lapās.