Augstākā izglītība ārzemēs

Augstākā izglītība ārzemēs

Vai tev arvien biežāk prātā nāk doma, kā būtu studēt ārzemēs? Bieži uzdod sev jautājumus: kura valsts un universitāte man būtu vispiemērotākā, kādas būtu studiju un dzīvošanas izmaksas, vai es varēšu strādāt paralēli studijām un nodrošināt sevi finansiāli?

Aplūko dažas mūsu infografikas, kas sniegs atbildi uz šiem jautājumiem! Ja vēlies uzzināt precīzāku informāciju par kādu no valstīm, droši zvani vai raksti mums e-pastu – priecāsimies atbildēt.

Uzraksti mums

  KALBA palīdz pieteikties studijām Lielbritānijā, Nīderlandē un Dānijā. Katra no šīm valstīm ir ar kaut ko īpaša. Viens no KALBA galvenajiem principiem ir būt atklātiem un lauzt mītus par studijām ārzemēs.

  lielbritanija

  Ja vēlies uzsākt studijas Lielbritānijā, noteikti esi dzirdējis par BREXIT izmaiņām, kas var ietekmēt iestājprocesu. KALBA vēlas informēt un nomierināt tos jauniešus, kas vēlas uzsākt studijas Lielbritānijā 2018. gada rudenī – jūsu studijas BREXIT nekādi neietekmēs! Keep calm and apply for studies!

  Studijas Nīderlandē ir pieejamas par ļoti demokrātiskām studiju maksām – 2060 EUR mācību gadā tiem, kas uzsāks studijas 2018.gada rudenī.
  Dānija ir skaista, bet dārga valsts un domāta drosmīgajiem, kas gatavi galvu reibinošiem izaicinājumiem.
  niderlande
  Dānija

  Interesē arī citas valstis? Piesakies studijām jebkurā valstī – nāc pie mūsu draugiem egoPERFECTUS un izvēlies studijas jebkurā pasaules malā!

  MŪSU PAKALPOJUMI

  [columns] [span3] [iconbox icon=”icon-bubbles3″ iconsize=”30px” link=”https://www.kalba.lv/lv/augstaka-izglitiba-arzemes/musu-pakalpojumi/bezmaksas-individuala-konsultacija/” color=”#ffffff” background=”#dddddd” hcolor=”#ffffff” hbackground=”#f26522″]

  Bezmaksas individuāla konsultācija

  Tikšanās laikā izglītības ārzemēs konsultants palīdzēs piemeklēt tavām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

  [/iconbox] [/span3][span3] [iconbox icon=”icon-profile” iconsize=”30px” link=”https://www.kalba.lv/lv/augstaka-izglitiba-arzemes/musu-pakalpojumi/bezmaksas-individuala-konsultacija/” color=”#ffffff” background=”#dddddd” hcolor=”#ffffff” hbackground=”#f26522″]

  Palīdzība dokumentu noformēšanā

  Mēs palīdzēsim tev noformēt visus ar studiju uzsākšanu saistītos dokumentus, kā arī konsultēsim par veicamajām darbībām, uzsākot studijas.

  [/iconbox] [/span3][span3] [iconbox icon=”icon-library” iconsize=”30px” link=”https://www.kalba.lv/lv/augstaka-izglitiba-arzemes/musu-pakalpojumi/tiksanas-ar-universitatem/” color=”#ffffff” background=”#dddddd” hcolor=”#ffffff” hbackground=”#f26522″]

  Tikšanās ar universitātēm

  Pie mums regulāri viesojas ārvalstu universitāšu pārstāvji, kuri labprāt satiekas ar studentiem. Seko informācijai un nāc uz pasākumiem!

  [/iconbox] [/span3][span3] [iconbox icon=”icon-megaphone” iconsize=”30px” link=”https://www.kalba.lv/lv/augstaka-izglitiba-arzemes/musu-pakalpojumi/izglitibas-izstade-izglitiba-un-karjera/” color=”#ffffff” background=”#dddddd” hcolor=”#ffffff” hbackground=”#f26522″]

  Izglītības izstāde

  Izglītības izstāde “Izglītība un karjera” ir tava iespēja šeit pat Rīgā vienas dienas laikā satikties ar universitātēm no dažādām valstīm.

  [/iconbox] [/span3][/columns]

  Related Posts