30. septembrī – nāc uz ārzemju izglītības izstādi “Izglītība un karjera 2017”!

izglitiba-un-karjera-2017

Jau 30. septembrī apmeklē ikgadējo KALBA ārzemju izglītības izstādi “Izglītība un karjera 2017” un izzini, cik plašas ir mācību ārzemēs iespējas!

Izstādē piedalīsies universitātes un vidusskolas no dažādām valstīm, būs informatīvi semināri un daudz kā cita interesanta!

Īpašs piedāvājums tikai 12. klasēm! Nāc uz izstādi, satiec savu izglītības konsultantu jeb KALBA buddy, iesniedz dokumentus studijām ārzemēs kopā ar KALBA un saņem karjeras interešu testu bez maksas!

Uzdrošinies izaicināt savu nākotni – nāc uz izstādi, satiec ārzemju universitāšu un vidusskolu pārstāvjus un uzzini, cik plašas ir tavas mācību iespējas ārzemēs! Šeit varēsi satikt arī profesionālos izglītības konsultantus, kas atbildēs uz taviem jautājumiem un ieteiks tev piemērotāko izglītības un karjeras ceļu. Nāc un atrodi savu KALBA buddy!

Uzdrošinies izaicināt sevi! Atnāc uz KALBA ārzemju izglītības izstādi 30. septembrī un uzzini visu svarīgāko par izglītību ārzemēs!

 

  • Kur? Radisson Blu Hotel Latvija
  • Kad? 30. septembrī
  • Kāda ir adrese? Rīgā, Elizabetes ielā 55
  • Cikos? 12:00 – 17:00

Vēlies iegūt lieliskas balvas? Arī tās mums ir! Reģistrējies izstādes apmeklējumam un piedalies konkursā par kādu no šīm lieliskajām KALBA dāvanām!

Auduma mugursomas
Ūdens pudeles
3d-experience-brilles
smart-pulksteni

Uz tikšanos 30. septembrī plkst. 12:00 izglītības izstādē “Izglītība un karjera 2017”!

Ir jautājumi?

Uzraksti mums

    Related Posts