studies@kalba.lv   |   +371 67304428
BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Blog

Studiju finansējuma izmaiņas Lielbritānijas universitātēs

Brexit, COVID-19, studiju finansējums un citas izmaiņas pēdējā laikā ir ievērojami sarežģījušas nākamo studentu stāvokli, izvēloties nākotnes studijas, un izraisījušas daudz jautājumu. KALBA gribētu iepazīstināt ar svarīgiem jaunumiem, kas saistīti ar studijām Apvienotajā Karalistē, un tādā veidā atbildēt uz skolēnu jautājumiem un piedalīties veiksmīgā studiju izvēlē.

Buckinghamshire-New-University

Pieteikšanās studijām Bucks New University joprojām turpinās!

Izvēlieties Bucks New University, kur studentu viedokļi, piedāvājumi un vēlmes rada reālas pārmaiņas!
Buckinghamshire New University akcentē divas lietas: ieklausīšanos studentu vēlmēs un vajadzībās un absolventu nodarbinātības rādītājus. Universitāte cenšas, lai studenti iegūtu visas nākamai karjerai nepieciešamās zināšanas un atklātu savas stiprās puses izvēlētajā jomā. Universitāte piedāvā ne tikai lielisku karjeras centru, bet arī sadarbojas ar daudziem uzņēmumiem, kur studiju laikā varēs iziet praksi.

Danute Megija Mālmane

Es izlēmu studēt Anglijā, jo vienmēr esmu vēlējusies sevi izaicināt. Es zināju, ka šis varētu būt viens no vislielākajiem izaicinājumiem manā mūžā.

Pēc viena gada studijām es sapratu, cik ļoti laimīga esmu, ka pieņēmu šādu lēmumu! Lankasteras Universitāte ļoti domā par saviem studentiem un to labsajūtu.

Jeļizaveta Fokina

Ir noslēdzies mans pirmais gads Nīderlandē, un, par spīti sarežģījumiem, ar ko nācās saskarties, es esmu ļoti laimīga, ka nenobijos un pieņēmu lēmumu doties studēt uz ārzemēm. Studēju biznesa menedžmentu Roterdamā un jūtos tik brīvi ikreiz, kad īstenoju savas nedaudz trakās idejas.

Roberts Dainis Kovaļovs

Atnākot pirmo reizi pie KALBA, es nebiju pārliecināts profesijas un universitātes izvēlē. Iestāšanās process izskatījās ļoti sarežģīts, radās ļoti daudz jautājumu un neskaidrību. Tomēr pēc pirmajām konsultācijām KALBA man uzreiz palīdzēja atrast pareizu virzienu specialitātes un universitātes izvēlē.

Anna Indričāne

Pirmais studiju gads ir noslēdzies! Īsumā, ko mēs darām šīs specialitātes pirmajā kursā: ir lekcijas, kā fizioloģija un land-based performance, kas ir ļoti interesanti un vērtīgi. Pildām testus laboratorijā, saprotam vairāk par to, kā paši funkcionējam. Dodamies ārpus universitātes izbraucienos uz klintīm Portlendā un citur.