studies@kalba.lv   |   +371 25638009
IZGLĪTĪBA UN KARJERA 2021

IELTS sagatavošanās kursi tiešsaistē

B2 - C1 līmenis

KALBA ir vadošais nozares līderis izglītības pakalpojumu sniegšanā Latvijā un Lietuvā. KALBA tika dibināta 1993. gadā Lietuvā, kur uzņēmums sākotnēji nodarbojās ar valodu kursiem. 

Uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze valodu kursu organizēšanā, sevišķi IELTS, CAE un TOEFL eksāmenu sagatavošanā. KALBA ir arī oficiālais Cambridge English Language Assesment centrs.

Sākuma datums Laiks Ilgums Cena mēnesī Cena par kursu 
2021-06-01 II-IV, 18:45 – 20:15 1.5 mēneši 360 € 360 €

Maksājot par visu kursu, uzreiz tiek piemērota 6% atlaide.

Sagatavošana eksāmeniem

KALBA piedāvā profesionālus un efektīvus sagatavošanās kursus IELTS eksāmenam. Kursus pasniedz sertificēti angļu valodas pasniedzēji, kuriem ir vairāku gadu pieredze, sagatavojot klientus IELTS eksāmenam. Statistika rāda, ka 94% studentu, kuri sagatavojās IELTS ar KALBA palīdzību, veiksmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma nepieciešamo vērtējumu, vai pat augstāku nekā bija uzstādīts.

Tiešsaistes IELTS sagatavošanās kursi ir orientēti uz eksāmena izpratni – dalībnieki, kuri piedalīsies kursos, uzzinās konkrētā testa metodoloģiju un tā īpatnības.. Sagatavošanas kursu laikā tiks apskatītas visas četras eksāmena daļas – lasīšana, klausīšanās, rakstīšana un runāšana. Dalībniekiem tiks doti konkrēti ieteikumi un padomi kā testu pildīt, būs eksāmena izmēģinājumi un mājasdarbi. Kursu laikā klients tiek pienācīgi sagatavots eksāmenam, kā arī tiek nostiprinātas viņa angļu valodas zināšanas.

RAKSTĪT PIEPRASĪJUMU

  • Klienti uzticas mūsu pakalpojumiem šo iemeslu dēļ:
  • Oriģinālo KALBA valodu kursu mācību kvalitāte un metodoloģija garantē kvalitāti un efektīvu informācijas uztveri.
  • Mūsu kompetence un pieredze nav palikusi nepamanīta – jau no 2012. gada esam atzīti par oficiālo Cambridge English Exam Centre.
  • KALBA pievērš lielu uzmanību pasiedzēju atlasei – tiek novērtēta mācīšanas kvalitāte, profesionālā attīstība, kas garantēs labāko pakalpojumu no KALBA.
  • Mēs esam vienīgā kompānija Baltijā, kura nepārtraukti veicina pasniedzēju izaugsmi – darbiniekiem ir pašiem savs mācību centrs.
  • Mums rūp mūsu klienti un mums ir svarīgi radīt tādu atmosfēru, kurā klients jūtas komfortabli un relaksēti, mācoties attālināti.
  • KALBA kursu pabeigšanas sertifikāti tiek atzīti darba tirgū Lietuvā un Latvijā – tas palielina nodarbinātības iespējas.