Danute Megija Mālmane

Lancaster University – Psychology

Es izlēmu studēt Anglijā, jo vienmēr esmu vēlējusies sevi izaicināt. Es zināju, ka šis varētu būt viens no vislielākajiem izaicinājumiem manā mūžā.

Pēc viena gada studijām es sapratu, cik ļoti laimīga esmu, ka pieņēmu šādu lēmumu! Lankasteras Universitāte ļoti domā par saviem studentiem un to labsajūtu. Studentiem nav jāsatraucas par savām akadēmiskajām vai angļu valodas prasmēm, jo ik uz soļa ir cilvēki, kuri ir gatavi palīdzēt, lai arī kādas situācijas rastos. Tāpat Lankasteras Universitāte piedāvā visdažādākās biedrības (angliski societies), kur katrs var atrast kaut ko interesantu un sev atbilstošu. Tas noteikti palīdzēs justies kā daļai no universitātes. 

Lai gan ir pagājis tikai gads, es jūtu, cik ļoti esmu mainījusies un cik daudz esmu ieguvusi. Studējot tik multikulturālā vidē, es esmu ieguvusi patiesus draugus no dažādām valstīm – tas visu mācību procesu padara daudz interesantāku.

Studijas ārzemēs ir labs veids, kā kļūt patstāvīgam un iemācīties tikt galā ar dažādiem sarežģījumiem un situācijām, šī pieredze noteikti būs ļoti noderīga nākotnē!

Es vienmēr būšu pateicīga KALBA pārstāvjiem, kuri visu iestāšanās procesu padarīja daudz vieglāku. Noteikti iesaku doties studēt un pamēģināt. Lai kas arī notiktu, tā noteikti būs vērtīga pieredze!

Related Posts